خانه » ساختنی خلاقیت » دانلود فیلم ساخت تفنگ دست ساز قدرتمند

دانلود فیلم ساخت تفنگ دست ساز قدرتمند

در این پروژه جدید می­خواهیم با استفاده از مواد بازیافتنی خانگی یک تفنگ (اسلحه دست ساز) بسازیم.

دستور ساخت سلام دوستان: در این پروژه خلاقیت و ربایتک به خوبی یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از مواد بازیافتی خانگی یک اسلحه خانگی دست ساز (تفنگ) بسازید. با صرف زمان کمی می¬توانید این پروژه را همراه با فرزندانتان انجام دهید. ساخت این تفنگ بر اساس الگویی است که در این الگو نحوه برش قطعات، مکان قرارگیری اتصالات و اجزاء تفنگ رسم شده است. لطفا برای بالاتر بردن دقت اسلحه یا همان تفنگ دست ساز کاملا از الگوی ارائه شده پیروی نمایید. توصیه می شود پس از اینکه این الگو برای ساخت تفنگ دست ساز استفاده شد فراگیران عزیز تلاش کنن تا جایگزین مناسبی برای افزایش تفنگ دست ساز پیدا کنند. این تفنگ دست ساز را می توان به سادگی به جای اسباب بازی های گران قیمت که در بازار یافت می شود به کار برد. با دانلود فیلم ساخت تفنگ دست ساز قدرتمند و آموزش ان به دانش آموزان علاوه بر ایجاد انگیزه مسابقات بسیار جذاب و جالبی را می توان در سنین مختلف برای دانش آموزان در مدارس در نظر گرفت.

وازم مورد نیاز یک قطعه تخته مستطیل شکل (۲۱*۲۹٫۷)، یک قطعه چوب با ۳۳سانتیمتر طول و ۲ سانتیمتر عرض، دو قطعه چوب با ۲۰ سانتیمتر طول و ۲ سانتیمتر عرض، یک قطعه چوب با ۹ سانتیمتر طول و ۲ سانتیمتر عرض، یک عدد سیخ کباب چوبی کوچک، یک عدد سیخ کباب چوبی بزرگ، یک عدد چوب پنبه، یک عدد باند الاستیک کوچک، یک عدد باند الاستیک بزرگ، (می توانید از دستکش لاتکس استفاده کنید)، چهار عدد میخ سر پهن یا پونز، چهار عدد درپوش بطری نوشابه، یک تکه طناب، قیچی، سیم چین، علامت گذار (مارکر)

این پروژه را بدون نظارت بزرگ ترها انجام ندهید. اینجانب هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از مطالبی که در اینجا بیان شده است، ندارم.

سفارش ساخت سازه

درباره ی