معماری
خانه » ساختنی دیدنی ها » کنترل سگ بولداگ از راه دور

کنترل سگ بولداگ از راه دور

سلام دوستان

به صورت اتفاقی داشتم تو برخی از این وب سایت های ساختنی می گشتم که با یک دستگاه الکترونیکی خلاقانه مواجه شدم. این قضیه اینقدر توجه منو به خودش جلب کرد که بخش تازه ای رو به سایت روبوخلاق اضافه کنم به نام دیدنی ها. اگه شما هم مثل من داستان قدیمی هویج و چوب رو شنیده باشید نحوه شکل گیری این ایده جالب رو کاملا درک می کنید.

در این ایده خلاقانه سازنده با استفاده از یک سوسیس خوشمزه و با استفاده از یک کوله پشتی الکترونیکی که در گیف می بینید از راه دور به سادگی سگ بولداگ خودشو کنترل می کنه. شاید در نگاه اول این ایده زیاد کاربردی به نظر نرسه ولی خب “ایده است دیگر”.

کنرال از راه دور سگ

کنترل سگ

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

2 دیدگاه

  1. این کار کناه داره سگ بیچاره میخوادسوسیس رو بگیره نمیتونه .باعث زجر کشیش میشه لطفا از این کارا کسی انجام نده

    • مبین صباغی رستمی

      سلام دوست عزیز
      قصد سازنده ازار نبوده فقط بحث کنترل حیوانات هست. منظور روبوخلاق هم هدایت و کنترل از راه دور بوده. ولی شخصا با ریز بینی و دقت نظر شما موافقم. احسنت به شما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *