خانه » ساختنی نظامی » کاردستی کمان با چوب بستنی

کاردستی کمان با چوب بستنی

کمان با چوب بستنی

سلام به همه عزیزان روبوخلاقی

تا به امروز فیلم های آموزشی متفاوتی درباره ی سلاح های نظامی برای شما عزیزان در سایت تخصصی روبوخلاق به نمایش گذاشتیم و امروز قصد داریم فیلم آموزشی یک کاردستی کمان با چوب بستنی رو در اختیارتون قرار بدیم تا بتونید یک کمان بسیار جذاب با وسایل خیلی ساده لی که در خانه موجود هست برای خودتون بسازید.

شرح ساخت کاردستی کمان با چوب بستنی

برای ساخت این کمان با چوب بستنیاصلا  نیاز به صرف هزینه ی زیاد نیست بلکه با کمترین هزینه و با دیدن فیلم آموزشی کاردستی کمان با چوب بستنی می تونید برای خودتون یک اسلحه و اسباب بازی بسیار جذاب بسازید و با اون مسابقات هیجان انگیزی رو با دوستاتون برگزار کنید. برای ساخت کاردستی کمان نیاز به تعدادی چوب، چسب، کاتر و وسایل دیگه ای که در فیلم آموزشی هم مشاهده می کنید دارید. بهتون پیشنهاد می کنیم اگه دنبال بازی و مسابقات فوق العاده جذاب هستید حتما فیلم آموزشی کاردستی کمان با چوب بستنی رو ببینید. شما دوستان عزیز با ساخت این کاردستی می تونید با هدفگیری های دقیقی که انجام میدید، دقت و تمرکز خودتون رو تقویت کنید.

همانطور که می دونید به مسابقات جابربن حیان و خوارزمی نزدیک شدیم و ممکنه خیلی از شما دوستان عزیز ایده هایی داشته باشید ولی نمی دونید چطوری سازه ی مدنظرتون رو بسازید برای این کار می تونید ایده هاتون رو به ما بگید تا بتونیم شما رو در ساخت سازه ها کمک کنیم. ممکنه بعضی از شما عزیزان هم دوست داشته باشید که تیم تخصصی روبوخلاق براتون سازه های حرفه ای و جالب برای مسابقات بسازه پس حتما از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام  با ما در ارتباط باشید. خب همه شما دوستای عزیز رو به دیدن فیلم آموزش ساخت کاردستی کمان با چوب بستنی دعوت می کنیم.

فیلم آموزش کاردستی کمان با چوب بستنی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *