خانه » ساختنی الکتریکی » کاردستی سیاره مشتری و جونو

کاردستی سیاره مشتری و جونو

کاردستی سیاره مشتری و جونو

سلام به همه ی روبوخلاقی های عزیز

امروز فیلم آموزشی رو در اختیارتون قرار میدیم که با دیدن اون می تونین سیاره مشتری و جونو رو با وسایل ساده ای که در اطرافتون هست شبیه سازی کنید. ممکنه خیلی از شما دوستان ندونید که جونو چیست ما در ادامه توضیح مختصری درباره ی جونو بهتون میگیم:

به طور کلی جونو نام یه فضاپیمای رباتیک بدون سرنشین ناسا هست که در مدار قطبی سیاره مشتری قرار گرفته. جونو نیروی مورد نیاز خودش رو از انرژی خورشید تأمین میکنه. دوستانی که علاقه دارن اطلاعات بیشتری درباره ی سیاره مشتری و جونو کسب کنن میتونن به سایت های مختلف مراجعه کنن.

در فیلم آموزشی کاردستی سیاره مشتری و جونو سعی شده تا  فضایی از سیاره و این فضاپیمای رباتیک بدون سر نشین رو برای شما دوستان عزیز شبیه سازی کنه. تا دوستانی که تمایل دارن همچین سازه هایی رو برای پروژه های مدرسه ای بسازن بتونن از این فیلم آموزشی استفاده کنن. تیم تخصصی روبوخلاق قبلا یک نمونه  فیلم آموزشی که در زمینه ی ساخت یک منظومه شمسی جالب و حرفه ای بوده رو در سایت تخصصی روبوخلاق برای شما دوستان عزیز به نمایش گذاشته.

شرح ساخت کازدستی سیاره مشتری و جونو:

خب طبق آموزشی که در فیلم هم میبینید با استفاده از موتور و یک سیخ چوبی و وسایل ساده ی دیگه ای که در محیط اطرافتون موجود هست فضای سیاره مشتری و جونو رو شبیه سازی کرده و  در ادامه  برخی از لوازمی که برای ساخت این کاردستی فوق العاده علمی نیاز دارید رو بهتون میگیم:

چسب حرارتی، موتور، پرگار، سیخ چوبی

دوستانی که به مسابقات جابربن حیان و خوارزمی و همچنین ساخت سازه های علمی علاقه ی زیادی دارن حتما فیلم آموزشی کاردستی سیاره مشتری و جونو رو ببینن. امیدواریم این فیلم آموزشی برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه.

راه های ارتباط با روبوخلاق رو فراموش نکنید:

اینستاگرام روبوخلاق:  Robocreativity

کانال تلگرام روبوخلاق:  robokhallagh@

فیلم آموزش کاردستی سیاره مشتری و جونو

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *