خانه » ساختنی خلاقیت » کاردستی خلاقانه با کاغذ (مسلسل کاغذی)

کاردستی خلاقانه با کاغذ (مسلسل کاغذی)

مسلسل کاغذی

سلام

با توجه به علاقه فراوان شما عزیزان به سازه های نظامی و آموزش هایی از این قبیل، این بار نیز با نمونه دیگری از این آموزش ها که یک کاردستی خلاقانه با کاغذ (مسلسل کاغذی) هست در خدمت شما هستیم. در فیلم آموزشی ساخت کاردستی خلاقانه با کاغذ (مسلسل کاغذی) شما یاد می گیرین که چگونه با استفاده از چند برگ کاغذ، یک عدد کش و تکه­ هایی از چوب، یک مسلسل کاغذی فوق العاده جالب و حرفه ای بسازین. دوستان عزیز، باید توجه داشته باشین که لزومی نداره برای ساخت این کاردستی خلاقانه با کاغذ (مسلسل کاغذی) حتماً از کاغذ های رنگی استفاده کنین. شما می تونین از کاغذ های باطله ای که در اطرافتون وجود داره نیز برای ساخت اینمسلسل کاغذی استفاده کنید. نکته جالب در سازه نظامی خلاقانه تیرهای اونه که همشون از کاغذ ساخته میشن. یکی از نکات مهم در ساخت این سازه دقت در ساخت و اندازی گیری دقیق قسمت های مختلف این سازست.

به نظر شما اگه در برش قسمت های مختلف این مسلسل کاغذی دقت کافی رو نداشته باشیم و اندازه گیری ها رو دقیق انجام ندیم مشکلی ایجاد میشه؟

آیا میتونیم مسلسل رو با وسایل دیگه ای بسازید؟

برای تست عملکرد و دقت مسلسل کاغذی خودتون می تونین همراه با دوستانتون چند نمونه از این مسلسل کاغذی رو بسازین و یک مسابقه پر هیجان بین خودتون بر گزار کنید. هر کدومتون که تیرهای بیشتری رو به هدف بزنه مسلسل کاغذیش بهتر و دقیق تره. میتونین از مسابقاتی که برگزار میکنین عکس و فیلم بگیرین و برای ما ارسال کنین تا پس از بررسی در سایت روبو خلاق قرار بدیم.


سفارش ساخت سازه

یک دیدگاه

  1. چرا کلیپ ساخت مسلسل کاغذی قابل دانلود نیست!!!!!!!!!! من سرعت اینترنتم پایین است نمی تونم در سایت ببینم. لطفا شرایط دالود آنرا فراهم کنید .
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *