معماری
خانه » ساختنی تزییناتی » کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر

کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر

جعبه هدیه ویژه روز پدر

سلام به همه روبوخلاقی ها

با توجه به نزدیک شدن به ولادت حضرت علی (ع) که مصادف با روز پدر (مرد) هست قصد داریم فیلم آموزشی رو در اختیارتون قرار بدیم که بتونین با وسایل خیلی ساده یه کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر بسازید و به پدرتون هدیه بدید. دوستان عزیزی که از کاربران قدیمی سایت هستن میدونن که در گذشته مطلبی درباره ی هدیه روز پدر در سایت تخصصی روبوخلاق ارائه دادیم. اما کاربران جدید عزیز، نگران نباشید  شما عزیزان هم می تونین فقط با کلیک بر روی ساخت گل ویژه روز پدر نمونه ی دیگه ای از کاردستی برای روز پدر رو ببینید.

شرح کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر

برای اینکه بتونین با خلاقیت خودتون یک جعبه هدیه برای روز پدر بسازید نیاز به یکسری وسایل ساده مانند مقوا، کاغذ رنگی، قیچی، چسب و …. که در فیلم آموزشی مشاهده می کنید نیاز دارید. مطمئناً همه شما عزیزان این وسایل رو در اطرافتون موجود دارید. عزیزان دقت داشته باشید اگه برخی از وسایلی که در فیلم آموزشی کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر رو در خونه ندارید می تونین با خلاقیت خودتون این وسایل رو جایگزین کنید.

فیلم آموزشی ساخت کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر

نتیجه گیری:

شما با ساخت کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر علاوه بر این که با خلاقیت خودتون یک جعبه هدیه ی زیبا و خلاقانه برای پدرعزیزتون، درست می کنید یک سبد گل زیبا هم دارید و به پدرتون هدیه می کنید. امیدواریم از فیلم آموزشی کاردستی جعبه هدیه برای روز پدر لذت ببرید و یک یادگاری زیبا بسازید. شما دوستان عزیزم رو به دیدن فیلم آموزشی جعبه هدیه برای روز پدر دعوت می کنیم.

دوستان عزیزی که تمایل دارن فیلم ها و مطالب سایت رو از طریق کانال تلگرام پیگیری کنن می تونن از طریق لینک Robokhallagh@ عضو کانال تلگرام روبوخلاق بشن.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *