خانه » ساختنی الکتریکی » چراغ گردان پلیس

چراغ گردان پلیس

چراغ گردان خلاقانه بسازید

سلام به همه روبوخلاقی های عزیز

پلیس معمولا شب ها در خیابان های خلوت برای راهنمایی راننده ها از چراغ گردان استفاده می کنه تیم تخصصی روبوخلاق امروز قصد دارد با نمایش این فیلم به شما عزیزان نحوه ی ساخت چراغ گردان پلیس رو یاد بده. شما دوستان علاوه بر اینکه ساخت چراغ گردان پلیس رو یاد می گیرید ، می تونین یه بازی خیلی جذاب هم با این سازه انجام بدید، شما با تولید نور می تونین با دوستاتون بازی هیجان انگیز انجام بدین.

کاربرد چراغ گردان پلیس

چراغ گردان پلیس زمانی استفاده میشه که ماشین پلیس در محل ممنوعه توقف کرده باشه و یا بخواهد از چراغ قرمز رد بشه و برای انجام مأموریت قانون رو رعایت نکنه.

شرح ساخت چراغ گردان پلیس

دوستان توجه داشته باشید همانطور که در فیلم آموزشی چراغ گردان پلیس مشاهده می کنید از وسایل بسیار ساده مثل چسب، مقوا و غیره استفاده شده و مطمئناً همه شما عزیزان این وسایل رو در خانه دارید و یا می تونین با خلاقیت خودتون وسایل دیگه ای رو جایگزین کنین.

هدف اصلی آموزش چراغ گردان پلیس

هدف اصلی تیم تخصصی روبوخلاق از ارائه ی فیلم آموزشی ساخت چراغ گردان پلیس اینه که علاوه بر  آشنایی شما عزیزان با کاربرد چراغ گردان بتونین با وسایل الکتریکی ساده مثل ال ای دی و اتصالات یه سرگرمی خوب و خلاقانه در نوروز ۹۵ رو برای خودتون بوجود بیارین.

نتیجه گیری

روبوخلاق تلاش خود را در ارائه ی بهترین فیلم ها و مطالب آموزشی دارد و با دیدن فیلم آموزشی ساخت چراغ گردان پلیس شما با نحوه ی اتصالات قطعات الکتریکی و مفاهیم درسی که در کتاب سال دوم دبستان موجود هست آشنا میشید و می تونین این چراغ گردان پلیس رو به عنوان یکی از پروژه های درسیتون ارائه بدید. امیدواریم از تماشای فیلم آموزشی ساخت چراغ گردان پلیس لذت ببرید. منتظر عکس و فیلم های شما در سال جدید هستیم. حتما به کانال تلگرام روبوخلاق هم سر بزنید Robokhallagh@

سفارش ساخت سازه

درباره ی

2 دیدگاه

  1. کاره جالبی هستش برای دوچرخه میتوان استفاده کرد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *