خانه » ساختنی الکتریکی » پمپ هوا مخصوص بادکردن بادکنک

پمپ هوا مخصوص بادکردن بادکنک

پمپ هوا مخصوص بادکردن بادکنک

سلام

یکی از سخت ترین کارها تویه تولدها و جشن ها بادکردن بادکنکاست. امروز فیلمی رو براتون انتخاب کردم به نام پمپ هوا که با کمترین هزینه و با استفاده از لوازم بسیار ساده بتونید در جشن ها بادکنک های بیشتری رو در مدت زمان کمتر باد کنید حتی از این پمپ هوا می تونید در موارد مشابه بادکردن بادکنک هم استفاده کنید.

اصلی ترین وسایلی که برای ساخت این پمپ هوای ساده نیاز دارید عبارتند از:

موتور پمپ هوا 6 ولتی، بطری پلاستیکی، سوئیچ( کلید قطع و وصل)، ست سرم، باتری کتابی و برخی ابزار که برای ساخت به اونها نیاز دارید

مراحل ساخت پمپ هوا به این صورته که شما عزیزان اول بعد از خرید موتور پمپ هوا، قسمت بالای اون رو به درب بطری وصل می کنید و ست سرم رو به قسمت بالایی موتور میچسبانید تا هوا خارج نشه، بعد با استفاده از لحیم سیم های اتصال رو به موتور و سوئیچ ( کلید قطع و وصل) وصل کنید البته زمانی که از لحیم استفاده می کنید باید مواظب باشید. اگه تاحالا این کار رو انجام ندادید حتما از بزرگتر های عزیز کمک بگیرید.خب حالا وقت این رسیده که موتور، سوئیچ و سرباطری رو به داخل بطری همونطوری که توی فیلم میبینید هدایت کنید. حالا می تونید به هر تعدادی  که دوست دارید بادکنک و یا هر چیز دیگه ای رو با سرعت باد کنید.

شما عزیزان می تونید این سازه ی پمپ هوا رو با هر وسیله ی دیگه که دوست دارید بسازید و از اون برای بادکردن وسایل مشابه بادکنک استفاده کنید.

فیلم آموزشی پمپ هوا مخصوص بادکردن بادکنک

یک دیدگاه

  1. خیلی سایت مفیدی دارید، از حق نگذریم از گشت و گذار توی سایتتون لذت بردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *