معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » نوآوری درکاردستی پروانه

نوآوری درکاردستی پروانه

نوآوری درکاردستی پروانه

سلام به همه

امروز قصد داریم فیلم آموزشی رو در اختیارتون قرار بدیم که با وسایل خیلی ساده و با صرف کمترین هزینه می تونین یه سازه فوق العاده حرفه ای بسازید. شما با نوآوری درکاردستی پروانه ای می سازید که به سمت جلو و عقب حرکت می کنه و می تونه بال  های خودش رو به سمت بالا و پایین تکون بده.

پَروانه حشره‌ای از راسته پولک بالانه. پروانه‌ها دارای چهار مرحله در زندگیشون هستن: مرحله ی اول تخم، که پروانه بالغ تخم گذاری می‌کنه. مرحله دوم که تبدیل به لارو یا کرم می‌شه و در این مرحله لارو (کرمینه) مقدار زیادی برگ می‌خوره تا خودش رو برای مرحله بعد آماده کنه. مرحله سوم شفیره، که کرم تاری به نام پیله به‌دور خود می‌بافه و مدتی در اون  بدون هیچ غذایی زندگی می‌کنه. مرحله چهارم که پروانه هست و جانور بالغ که دارای بال و از پیله بیرون میاد.

هدف اصلی تیم تخصصی روبوخلاق از ارائه فیلم آموزشی ساخت نوآوری درکاردستی پروانه آشنایی شما عزیزان با نحوه حرکت بال  های پروانه، شبیه سازی ربات پروانه با استفاده از وسایل ساده و کم هزینه هست.

خب دوستان عزیز امیدوارم از فیلم آموزشی نوآوری درکاردستی پروانه لذت برده باشید و تیم تخصصی روبوخلاق انگیزه کافی برای ساخت ربات پروانه برای شما دوستان عزیز ایجاد کرده باشه.

وسایل مورد نیاز برای ساخت نوآوری درکاردستی پروانه نیاز دارید عبارتند از:

  1. تعدادی کارتن مقوایی
  2. سیم
  3. سوئیچ
  4. ۲ عدد میله
  5. چسب حرارتی
  6. باتری موبایل
  7. سیخ چوبی
  8. کش


سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *