خانه » ساختنی عمومی » معرفی یک دانش آموز باهوش و دوست داشتنی

معرفی یک دانش آموز باهوش و دوست داشتنی

سلام به همه شما عزیزان

گاهی پیش میاد که تو شهر هایی که میرم با دانش آموزای مستعد و باهوش برخورد میکنم. برخی از اونها اینقدر باهوش هستند که منو کاملا محو خودشون میکنن.

همین چند وقت پیش که برای ثبت اختراع با مهندس رحمان شریفی فر  به تهران سفر کاری داشتیم به صورت اتفاقی با یک دختر بسیار باهوش برخورد کردیم که حیفم اومد در موردش توی سایت چیزی ننویسم.

اسم این دختر باهوش نازنین زهرا باغ شیرین ۹ ساله از تهران هست. باورم نمیشد من به قول خودم اومدم و یک آموزش رو با سرعت بسیار بالا به این دختر باهوش و دوست داشتنی ارائه کردم.

فکرشم نمیکردم که این دختر مراحل ساخت این آموزش رو علاوه بر اینکه دوباره انجام میده توش کمی تغییر هم اعمال می کنه. نکته جالب توجه این بود که زمانیکه ازش خواستم دوباره اونچیزی رو که بهش آموزش دادم رو بسازه حدود ۱۵ ثانیه به چشم های پدرش خیره شد و من و پدر ایشون با تعجب داشتیم به نازنین زهرا نگاه میکردیم که چه اتفاقی افتاده.

درست متوجه شدین نازین زهرا توی اون ۱۵ ثانیه داشت تمامی مراحل ساخت سازه رو مجددا توی ذهنش مرور می کرد. بعدش سریع کاغذ رو برداشت و ظرف کمتر از یک دقیقه چیزی رو که بهش آموزش دادم خیلی سریع ساخت. برای تمامی دختران باهوش کشور عزیزمون آرزوی توفیق و سلامتی دارم به خصوص نازنین زهرای عزیز و دوست داشتنی.

 با تشکر

 مبین صباغی رستمی

دانش آموز باهوش

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *