معماری
خانه » مسابقه خلاقیت و رباتیک

مسابقه خلاقیت و رباتیک

به نام خدا

اولین دوره مسابقات مجازی خلاقیت و رباتیک روبوخلاق

با سلام

تیم تخصصی روبوخلاق در نظر دارد در راستای ارتقای سطح علمی و فنی دانش آموزان سراسر کشور اولین دوره مسابقات مجازی خلاقیت و رباتیک را در شهریور ماه ۱۳۹۵ برگزار نماید. با توجه به مسافت زیاد بین شهر های کشور و جهت رفاه حال دانش آموزان عزیز تصمیم به برگزاری مسابقات به صورت مجازی گرفته ایم.

 

محور های مسابقات  مجازی خلاقیت و رباتیک

با توجه به اینکه هدف اصلی روبوخلاق افزایش هنر دست ورزی و استفاده از لوازم بازیافتی و دم دستی برای ساخت دست سازه ها می باشد، لذا برای آزادی عمل شرکت کنندگان در مسابقه محدودیتی برای انتخاب نوع سازه وجود ندارد. اما اولویت با سازه های کاربردی می باشد. شرکت کنندگانی که در انتخاب نوع سازه ها مشکل دارند می توانند یکی از سازه های کاربردی موجود در سایت را شبیه سازی و پس از ارتقا آن در مسابقات شرکت نمایند.

زمان مسابقات

شروع دریافت تصاویر سازه ها: ۱۰ مرداد ۹۵

پایان مهلت ارسال سازه ها: ۱۰ شهریور ماه ۹۵

زمان اعلام نتایج اولیه: ۱۵ شهریور ماه ۹۵

زمان رفع مشکلات سازه های ارسالی: ۱۸ شهریور ماه ۹۵

زمان اعلام نهایی نتایج داوری: ۲۲ شهریور ماه ۹۵

نحوه شرکت در مسابقه

برای شرکت در مسابقه مجازی خلاقیت و رباتیک لازم است از مراحل ساخت دست سازه عکس و حداقل یک فیلم کوتاه به روبوخلاق ارسال شود. تصاویر توسط کارشناسان روبوخلاق مورد بررسی قرار خواهند گرفت و پس از تایید، دست سازه به مرحله نهایی  راه پیدا خواهد کرد.

در صورت لازم کارشناسان روبوخلاق به شما جهت رفع ایراد سازه هایی که توسط داوران تایید نشدند کمک خواهند کرد و هزینه ای برای داوری دوم از شما دریافت نخواهد شد.

سن مجاز شرکت کنندگان در مسابقه مجازی ۶ تا ۱۵ سال می باشد.  لطفا در هنگام ارسال تصاویر دست سازه اسکن کارت ملی یا شناسنامه شرکت کنندگان را نیز ارسال نمایید.

لطفا فرم ثبت نام زیر را تکمیل نمایید

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

سن شما

نام دست سازه

پیام شما

فایل

البته شما میتوانید فایل های خود را از طریق تلگرام با شماره ۰۹۰۱۰۶۹۳۹۴۹ ارسال کنید. لینک تلگرام

هزینه ثبت نام

هزینه پیش ثبت نام به ازای هر نفر (فقط یک سازه) مبلغ پانزده هزار تومان که به  صورت کارت به کارت ( ۶۰۳۷۹۹۷۲۳۳۷۹۲۳۴۱ به نام مبین صباغی رستمی و مارال شکوهی بانک ملی) و یا به صورت آنلاین واز طریق لینک زیر دریافت می گردد.

توجه توجه ده نفر اولی که نسبت به پرداخت اقدام کنند به جای ۱۵۰۰۰ تومان فقط ۷۵۰۰ تومان پرداخت خواهند کرد و از تخفیف ۵۰ درصدی ما بهره خواهند برد.

پس از تایید کارشناسان مبلغ سی هزار تومان جهت شرکت در مرحله نهایی دریافت خواهد شد. که متعاقبا لینک پرداخت برای شما عزیزان فعال خواهد گردد.

پوستر مسابقات مجازی خلاقیت و رباتیک

مسابقه مجازی خلاقیت و رباتیک

در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق شماره تلگرام ۰۹۰۱۰۶۹۳۹۴۹ اقدام نمایید.