خانه » قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

به نام خدا

روبوخلاق افتخار دارد با حضور افراد متخصص در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد. برای راهنمایی شما عزیزان قبل از خرید و یا سفارش بخش قوانین و مقررات به شرح ذیل اعلام می گردد.

بخش اول (خدمات رایگان):
 1. روبوخلاق تمام تلاش خود را برای ارائه فیلم های آموزشی رایگان که از سایت ها و کانال های معتبر داخلی و خارجی دریافت می گردد را انجام خواهد داد. دقت فرمایید که لینک و مرجع اصلی این فیلم ها معمولا درون خود فیلم و به صورت زیر نویس موجود است.
 2. فیلم های غیر فارسی درون سایت هیچکدام توسط روبوخلاق تولید نشده اند و روبوخلاق صرفا این فیلم ها را برای راحتی کاربران به سرور های درون ایران انتقال داده است.
 3. روبوخلاق سعی می کند به سوالاتی که از طریق ارسال نظرات زیر هر آموزش از طرف شما ارائه می شود در سریعترین زمان ممکن پاسخ دهد. اما هیچگونه الزامی برای ان کار وجود ندارد (به دلیل درخواست بسیار بالای کاربران و نبود نیروی انسانی کافی برای پاسخ به همه سوالات)
 4. روبوخلاق تصاویر و فیلم های ارسالی شما (از دست ساخته ها و ربات هایی که می سازید) را مورد ارزیابی قرار داده و در صورت تایید با نام و مشخصات خودتان در سایت قرار خواهد داد.
بخش دوم (خدمات غیر رایگان):
 1. ارائه آموزش های تخصصی در قالب فایل پی دی اف به صورت ترجمه یا تالیف از مراجع معتبر با قیمت منصفانه
 2. اخذ سفارش ساخت انواع ربات ها و دست ساخته ها ( 72 ساعت پس از ثبت سفارش هزینه ها به مشتری اعلام خواهد شد). با توجه به اینکه ساخت نمونه اولیه معمولا دارای هزینه های بالاتری نسبت به تولید انبوه می باشد این مورد را در قیمت های اعلامی در نظر داشته باشید.
 3. با توجه به متفاوت بودن دست ساخته ها زمان ساخت و تحویل متفاوت است این موضوع از طریق ایمیل به مشتریان عزیز اعلام خواهد شد.
 4. حداقل 50  درصد هزینه اعلام شده توسط کارشناسان روبوخلاق قبل از ساخت دریافت خواهد شد و پس از ساختن  ربات یا دست ساخته، فیلم و عکس به مشتری نشان داده می شود و در صورت تایید و دریافت مابقی وجه به آدرس پستی مورد نظر ارسال خواهد شد.
 5. درصورتیکه شهر مورد نظر برای ارسال دست ساخته دارای شعبه تیپاکس و یا شرکت های خصوصی پست باشند مابقی مبلغ توافق شده را می توانید به مامور پست تحویل داده و دست ساخته خود را تحویل بگیرید.
 6. هزینه پست + بسته بندی+ جعبه چوبی (در صورت وجود) به هزینه نهایی دست ساخته اضافه خواهد شد.
 7. روبوخلاق موظف است در تاریخ اعلام شده دست ساخته را به اداره پست (دولتی و یا خصوصی) تحویل دهد، در غیر اینصورت عین مبلغ دریافت شده را به مشتری عودت خواهد داد. هرگونه اشتباه و یا تاخیر ارسال بسته توسط شرکت های دولتی و خصوصی پست از عهده روبوخلاق خارج است.
 8. مشتری تا 24 ساعت پس از دربافت بسته می تواند در صورت عدم تطابق دست ساخته با  فیلم و یا عکس ارسالی  آن را به روبوخلاق عودت داده و تمامی هزینه های پرداخت شده را دریافت نماید.
 9. در صورتیکه از مراحل ساخت، عکس، فیلم و یا نوشتن طرح را  نیاز داشتید هزینه های تهیه عکس، فیلم و نوشتن طرح  به صورت توافقی محاسبه و به قیمت نهایی اضافه خواهد شد.
 10. در صورت بروز هرگونه مشکل غیر قابل کنترل از جمله، سیل، زلزله، برف سنگین و اینگونه موارد به تاریخ اعلام شده برای تحویل دست ساخته اضافه خواهد شد.