معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم آموزش ساخت یک تقویت کننده یک واتی با برد بورد

فیلم آموزش ساخت یک تقویت کننده یک واتی با برد بورد

فیلم آموزشی استفاده از برد بورد

در این پروژه از یک برد بورد برای نصب و راه اندازی مدار تقویت صدا ۱ واتی استفاده می کنیم. برای انجام این پروژه نیاز به هیچ گونه دانش الکترونیکی ندارید. در این سایت مجموعه ای از فیلم های آموزشی قرار داده شده است که به صورت رایگان قابل برداشت هستند. آنچه که در انجام این پروژه اهمیت دارد خواندن نقشه های الکترونیکی، شناسایی و مکان یابی اجزا مختلف می باشد. این پروژه را می توانید با صرف سرمایه اندک در منزل انجام دهید و برای کسب تجربه در این زمینه، فعالیت بسیار مناسبی می باشد. آمپلی فایر یک تقویت کننده صداست.

بردبورد چیست؟

برد بورد وسیله ای است که به ما امکان پیاده سازی مدار الکتریکی را می دهد. اکثر افرادی که در زمینه الکترونیک کار می کنند برای اطمینان از صحت کار و کاهش خطا ابتدا مدار خود را بر روی برد بورد می بندند و پس از جواب گرفتن آن را بر روی مدارت چابی یا بردهای سورخدار مسی پیاده می کنند.

لوازم مورد نیاز:

یک عدد IC (TDA 2822)، سه عد مقاومت ۱۰ کیلو اهمی، (کد رنگ: قهوه ای، سیاه و سفید، نارنجی و طلا)، دو عدد مقاومت ۴٫۷ اهمی، دو عدد مقاومت ۲۰۰ کیلو اهمی، دو عدد خازن UF/16V 220، دو عدد خازن ۱۶v22/ UF، یک عدد خازن ۱۶ؤ/۱۰۰۰ و دو خازن سرامیکی ۰٫۱ میکرو فارادی


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

یک دیدگاه

  1. با عرض سلام و خسته نباشید
    یک سوال داشتم از خدمتتون
    بلندگویی که در این مدار استفاده شده چه مشخصاتی داره؟؟ و آیا مشخصات این بلندگو با قطعات استفاده شده در این “فیلم” همخوانی داره؟؟
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *