خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم آموزش ساخت چراغ راهنمایی زمانبندی شده در خانه

فیلم آموزش ساخت چراغ راهنمایی زمانبندی شده در خانه

 

فیلم آموزش ساخت چراغ راهنمایی زمانبندی شده در خانه

سلام به همه عزیزان

امروز براتون فیلم آموزشی را در نظر گرفتیم تا بتوانید با استفاده از آن یک چراغ راهنمایی هوشمند درست کنید که در آن چراغ ها با ترتیب زمانی خاصی پشت سر هم روشن می شوند. چراغ راهنما یک وسیله راهنمایی و رانندگی می باشد که در معمولا در تقاطع جاده ها نصب می شود و رانندگان و عابران را هدایت می کند. این وسیله حق عبور را با سه رنگ قرمز، زرد و سبز مشخص می کند. معنی رنگ ها را همه می دانید. سبز یعنی حرکت وسیله نقلیه، زرد به معنی دقت و قرمز توقف وسیله نقلیه می باشد. تعیین مدت زمان روشن ماندن هر یک از رنگ ها با توجه به مکان قرار گیری چراغ و بار ترافیکی قابلیت تنظیم دارند. وجود این چراغ ها نقش بسیار زیادی را در کنترل ترافیک، ایجاد نظم و حفظ جان و مال انسانها ایفا می کند.

ابزارهایی که در ساخت این چراغ راهنمایی استفاده شد در فیلم کاملا مشخص می باشد فقط برای حرکت این سازه از موتور چرخ دنده دار استفاده شده که آموزش آن قبلا در سایت قرار داده شده است (مراجعه شود به فیلم آموزش ساخت موتور چرخ دنده دار در خانه) پس حتما فیلم آموزش ساخت چراغ راهنمایی زمانبندی شده در خانه را ببینید و آن را بسازید. از سازه های خود عکس گرفته وبرای ما ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت قرار دهیم. موفق و سلامت باشید.


سفارش ساخت سازه

درباره ی

11 دیدگاه

 1. با عرض سلام و خسته نباشید.
  از آموزشهاتون ممنونم. نکته ای دیدم که لازم دیدم عنوان کنم.
  برای تکمیل شدن چراغ راهنمایی چراغ زرد دوبار باید روشن بشه. چون قرمز زرد سبز زرد قرمز زرد سبز و به همین صورت ادامه پیدا خواهد کرد.

 2. عالی بود
  دستتون درد نکنه

 3. سلام سایت دیگر میشناسید که مانند سایت شما به ما فیلم های ساخت وسائل رانشان دهد

 4. سلام میشه بگید قسمت وصل کردن سیم به ال ای دی چطوری باید وصل کنیم

 5. خواهشا وسایل مورد هر سازه رو بنوسید در داخل فیلم قرار ندید ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *