خانه » ساختنی قایق » فیلم آموزش ساخت ماشین برفی خلاقانه

فیلم آموزش ساخت ماشین برفی خلاقانه

آموزش ساخت ماشین برفی در خانه (قایق برفی)

مقدمه ای از سازه

سلام به همه روبوخلاقی های عزیز. امیدوارم حالتون خوب باشه. دوستان روبوخلاقی میدونن که ما تا کنون فیلم های آموزشی ساخت ماشین ها و سازه های حرکتی مختلفی رو به نمایش گذاشتیم. اما این بار فیلم آموزشی رو برای شما آماده کردیم که با همه آموزش های قبل فرق داره. این فیلم آموزش ساخت ماشین برفی در خانه است. شما با مشاهده این فیلم آموزشی ساخت ماشینی رو آموزش میبینین که میتونه با سرعت زیاد بر روی سطوح صاف، یخ زده و برفی حرکت کنه.

ساخت سازه

شاید تصور کنین که برای ساخت این ماشین برفی به لوازم زیادی نیاز دارید و  باید هزینه زیادی رو صرف کنین. اما دوستان روبوخلاقی، همونطور که در فیلم آموزش ساخت ماشین برفی در خانه هم خواهید دید، برای ساخت این سازه به لوازم زیادی نیاز ندارین و تمامی قطعات و لوازم مورد نیاز ساخت این سازه رو میتونین از محیط اطرافتون تهیه کنین. یعنی شما با صرف کمترین هزینه، یک سازه خلاقانه و حرفه ای خواهید ساخت.

 

فیلم آموزش ساخت ماشین برفی در خانه


 نتیجه گیری

دوستان عزیز، یکی از نکات آموزشی که در فیلم آموزش ساخت ماشین برفی در خانه وجود داره اینه که برای خلق یک اثر و پیاده سازی ایده ها و طرح های نو حتماً نباید به فکر صرف هزینه های زیاد بود. گاهی اوقات با کمی تفکر و خلاقیت میتونیم از لوازمی که در دسترسمون هست بهترین استفاده ها رو ببریم. خب همه شما عزیزان رو دعوت می کنم که فیلم آموزش ساخت ماشین برفی در خانه رو ببینین و از ساخت این سازه لذت ببرین. حتماً پس از ساخت، از سازتون عکس و فیلم بگیرین و برای ما ارسال کنین تا پس از بررسی با نام خودتون در سایت روبوخلاق به نمایش بذاریم. از کانال تلگرام روبوخلاق، Robokhallagh@، هم دیدن کنید.
سفارش ساخت سازه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *