خانه » ساختنی رباتیک » فیلم آموزش ساخت ربات کوچک

فیلم آموزش ساخت ربات کوچک

روبات کوچک خلاقانه

روبو خلاقی های عزیز سلام

 یکی از سازه های مورد علاقه اکثر مخاطبان ما ساخت انواع روبات ها و سازه های حرکتی است. به همین دلیل این بار با یک فیلم آموزشی بسیار جالب تحت عنوان آموزش ساخت روبات کوچک خلاقانه در خدمت شما عزیزان هستیم. ابتدا مختصری پیرامون روبات و اجزاء اصلی تشکیل دهنده آن توضیح میدم.

تعریف روبات

روبات ها آن دسته از ماشین های ساخت بشر هستن که لزوماً حرکت هایی شبیه انسان ندارند ولی توان تصمیم گیری و ایجاد و کنترل فعالیت های از پیش تعیین شده رو دارند.

اجزاء اصلی ساختار یک روبات

قسمت مکانیکی مفصل بندی شده، عملگر ها ، سیستم انتقال نیرو، حسگر ها، کنترل گر و منبع تغذیه. معمولا علوم مختلفی در ساخت یک روبات دخیل هستند که عبارتند از: علم مکانیک، الکترونیک، نرم افزار و علم مواد.

در فیلم آموزشی ساخت روبات کوچک خلاقانه یاد میگیرین که با استفاده از چند قطعه الکترونیکی و مقداری لوازم ساده، یک روبات کوچک خلاقانه و بسیار جالب و زیبا برای خودتون بسازین. در ساخت این روبات ساده و خلاقانه از تکنیکی استفاده میشه که تقریباً همه شما عزیزان در طول روزبا اون مواجه شدین. گروه تخصصی روبو خلاق از شما همراهان همیشگی درخواست میکنه که با مشاهده و دقت در فیلم آموزشی ساخت روبات ساده و خلاقانه این تکنیک رو پیدا کنین و در ساخت سازتون از ازش استفاده کنین. خب بیشتر از این منتظرتون نمیذارم و همه شما دوستان خلاق رو به مشاهده فیلم آموزشی ساخت روبات کوچک و خلاقانه دعوت می کنم.

کانال روبو خلاق رو فراموش نکنید: Robokhalagh@

فیلم آموزش ساخت ربات کوچک

 

سفارش ساخت سازه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *