خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت دستگاه قهوه جوش حرفه ای در خانه با لامپ

فیلم آموزش ساخت دستگاه قهوه جوش حرفه ای در خانه با لامپ

 

فیلم آموزش ساخت دستگاه قهوه جوش حرفه ای در خانه با لامپ

یه سلام به شیرینی زندگی

قهوه نوعی نوشیدنی از دانه های بو داده قهوه است که مورد علاقه خیلی هاست. اما شاید خیلی با روش های درست کردن آن آشنا نیستیم. یکی از انواع روش های درست کردن قهوه به این صورت است که از نوعی قوری که سه بخش دارد استفاده می کنند. در قسمت پایینی، آب می ریزند. بعداز آن که آب به جوش می آید، با فشار وارد قسمت میانی می شود که پودر قهوه در آن قسمت قرار دارد. در نهایت، نوشیدنی قهوه در قسمت بالایی قوری جمع می شود. برای درست شدن قهوه آن را روی حرارات گاز قرار می دهند. به این نوع روش تهیه قهوه، قهوه اسپرسو نیز گفته می شود. امروز ما نیز می خواهیم فیلم آموزشی را به شما ارائه کنیم که تقریبا از همین روش، با تفاوت اندکی استفاده می کند. نکته جالب در این آموزش استفاده از وسایل دور ریختنی و خلاقیت بسیار بالای آن است. فقط تنها نکته ای که می ماند توصیه ما برای رعایت احتیاط و ایمنی و کمک گرفتن از بزرگترها در ساخت این سازه می باشد.

از این به بعد قهوه خود را با دستگاه دست ساز خود نوش جان کنید. از سازه های خود عکس گرفته و برای ما ارسال نمایید تا با نام خودتان در سایت قرار دهیم. بیشتر از این منتظرتون نمیذارم و شما رو به دیدن فیلم آموزشی رایگان ساخت دستگاه قهوه جوش حرفه ای در خانه با لامپ دعوت می نمایم.

“دوستای گلم لطفا این آزمایش رو در حضور بزرگتر ها انجام بدید. روبوخلاق هیچ مسئولیتی رو در مورد خطرات ناشی از انجام پروژه نخواهد داشت”

 


سفارش ساخت سازه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *