معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم آموزش ساخت درب اتوماتیک کرکره ای

فیلم آموزش ساخت درب اتوماتیک کرکره ای

 درب اتوماتیک کرکره ای

سلام به همه روبوخلاقی ها

با توجه به استقبال شما عزیزان از سازه های حرکتی امروز فیلم آموزشی ساخت درب اتوماتیک کرکره ای رو براتون در نظر گرفتیم. البته نمونه ای از درب اتوماتیک رو قبلا در سایت تخصصی روبوخلاق برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم.

این درب اتوماتیک کرکره ای نمونه ی کوچکی از درب هایی هست که در پارکینگ منازل و فروشگاه ها استفاده میشه و درواقع به دلیل نبود جای کافی از این مدل درب استفاده میکنن.

شرح ساخت درب اتوماتیک کرکره ای

در این فیلم آموزشی از وسایل ساده ای برای ساخت درب اتوماتیک کرکره ای استفاده شده که مطمئناً همه شما عزیزان این وسایل رو که شامل: چوب، موتور، چسب حرارتی و … هست رو در خانه دارید. در صورتی که بعضی از قطعاتی که در فیلم آموزشی مشاهده می کنید، نداشتین می تونین با خلاقیت خودتون و دقیق در محیط اطرافتون جایگزینی برای این قطعات پیدا کنید.

هدف از نمایش فیلم آموزشی درب اتوماتیک کرکره ای، آموزش اتصالات و حرکت باز و بسته شدن درب به صورت الکتریکی و همچنین نگه داشتن چوب به صورتی که به طور عمودی و چرخشی حرکت کنه هست. نکته مهم تر اینه که شما عزیزان می تونین تمام این قطعات رو با خلاقیت خودتون با استفاده از وسایل ساده و دور ریختنی بسازید.

نتیجه گیری:

همانطور که در بالا هم گفته شد با مشاهده فیلم آموزشی ساخت درب اتوماتیک کرکره ای شما عزیزان متوجه می شوید که درب های اتوماتیک کرکره ای که در بازار موجود هست به چه صورت کار می کنند و شما می تونین با خلاقیت خودتون این درب کرکره ای رو بسازید. دوستان عزیز روبوخلاق از فیلم و عکس سازه های خلاقانه ای که توسط شما عزیزان ساخته میشه استقبال میکنه و مطمئن باشید که با نام خودتون در سایت به نمایش قرار میدیم پس این فرصت رو از دست ندید.

کانال روبوخلاق رو فراموش نکنید Robokhallagh@

سفارش ساخت سازه

درباره ی مارال شکوهی

4 دیدگاه

  1. من نمیتونم فیلم هاتون دانلود کنم !!!!!! راهنمای دانلود هم پیدا نمی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    لطفا طرز دانلود کردن بگید.

  2. سلام میشه از موتور چرخنده که آموزش داده بودید استفاده کنم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *