خانه » ساختنی خلاقیت » فیلم آموزش ساخت بازی خلاقانه با لوله دستمال کاغذی

فیلم آموزش ساخت بازی خلاقانه با لوله دستمال کاغذی

 

فیلم آموزش ساخت بازی خلاقانه با لوله دستمال کاغذی

سلام به همه روبوخلاقی های دوست داشتنی

باز هم یک خلاقیت هیجان انگیز دیگه با لوله دستمال کاغذی و ساخت یک قلعه زیبا، که با هدایت هوشمندانه می تونید توپ های کاغذی خودتون رو بین اونها به حرکت در بیارید. این سازه می تونه هم یک وسیله بازی جالب برای بچه ها باشه و هم یک وسیله سرگرم کننده برای بزرگتر ها. حتی می تونید بچه های کوچکتر رو تو ساختن این سازه همراه کنید.

پس حتما فیلم آموزشی رایگان ساخت بازی خلاقانه با لوله دستمال کاغذی رو ببینید، اون رو بسازید و عکس های سازه هاتون رو برای ما ارسال کنید تا با نام خودتون در سایت قرار بدیم. موفق و سلامت باشید.


سفارش ساخت سازه

درباره ی

یک دیدگاه

 1. آفرین بر شما. سایت غنی و پرباری دارید.
  بازی کودک کاملاً خودانگیخته است و هیچ هدف ثانوی را تعقیب نمی‌کند. بازی برایش لذت‌بخش و هدف اصلی است. چنین فعالیتی است که از استعداد و نبوغ ذاتی ناشی می‌شود و عامل مهمی برای آشکار شدن آن است.

  فقط در حال بازی انسان واقعاً خودش است. شیللر

  چرا نباید کاری را انجام دهیم که برای ما مثل بازی و تفریح باشد و لذت و شادی برایمان به همراه داشته باشد؟ ما باید اهمیت بازی کردن را در دستیابی به موفقیت درک کنیم و در واقع تنها موردی که در مسیر موفقیت باید آن را جدی بگیریم اختصاص دادن زمان و فضایی به بازی است.

  بازی کردن به ذهن این فرصت را می‌دهد تا قدرت نهفته خود را بدون کوچک‌ترین هراسی از عدم تأیید و رد شدن در آزمایش راه‌های جدید، ریسک کردن و ماجراجویی در تصمیم‌گیری‌های فرد جاری سازد. قدرتی که از نظر دیگران عجیب، خارق‌العاده و گاهی اوقات دیوانگی نامیده می‌شود ولی درعین‌حال فرد را به موفقیت‌های خیره‌کننده‌ای می‌رساند. اگر انتخاب با خودتان بود آیا نمی‌خواستید فقط کارهایی را که دوست دارید انجام دهید؟ انجام کار مورد علاقه یکی از رازهای موفقیت و شادمانی است.

  اگر از کاری که انجام می‌دهید لذت نبرید و با آن شاد نباشید در حال هدر دادن فرصت‌های خود برای رسیدن به موفقیت هستید. فرد گراتزون

  بیشتر اختراعات، اکتشافات، پیشرفت‌ها، تئوری‌ها و نظریه‌ها تحت تأثیر بازی و یا به هدف لذت بردن از یک بازی به وجود آمده است. برادران رایت به‌هیچ‌وجه ارزش سرگرمی و تفریح خود را ،که دوچرخه‌سواری و جمع‌کردن قطعات دوچرخه بود، درک نمی‌کردند و تصوری از این نداشتند که سرگرمی آنان روزی به ساخت هواپیما منجر خواهد شد.

  موسی توماج ایری
  http://zendegiroyaie.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *