خانه » ساختنی الکتریکی » فیلم آموزشی ساخت چراغ قوه با چوب بستنی

فیلم آموزشی ساخت چراغ قوه با چوب بستنی

چراغ قوه با چوب بستنی

سلام به همه روبو خلاقی ها

امیدواریم تا اینجا از فیلم های آموزشی سایت تخصصی روبو خلاق لذت برده باشید و برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه. تا کنون ساخت مدل های مختلف چراغ قوه رو در اختیارتون قرار داده ایم. امروز قصد داریم آموزش ساخت یک چراغ قوه با چوب بستنی رو براتون ارائه بدیم که با وسایل ساده ای مانند: چوب بستنی، دو عدد بطری پلاستیکی، دو عدد باطری قلمی، یک عدد ال ای دی ، سیم اتصال و چسب حرارتی ساخته می شه و شما عزیزان می تونین این وسایل رو خیلی راحت در خانه تهیه کنید.

هدف اصلی تیم تخصصی روبو خلاق از ساخت چراغ قوه با چوب بستنی استفاده از وسایل ساده و دور ریختنی و یادگیری مدل های مختلف از چراغ و آموزش نصب یک مدار الکتریکی ساده هست.

نکته ای در ساخت این سازه باید به اون توجه بشه اینه که قطب مثبت باتری به پایه ی مثبت ال ای دی و قطب منفی به پایه منفی ال ای دی متصل بشه و اگه خلاف این انجام بشه ال ای دی روشن نمیشه و مدار شما کار نمی کنه.

به نظر شما به چه صورت می تونین با تغییر کوچیک در این مدار چراغی قوه ای بسازین که در اون دو یا چند ال ای دی همزان روشن بشه.

امیدواریم از فیلم آموزشی ساخت چراغ قوه با چوب بستنی لذت ببرید و در صورت تمایل از سازه خود عکس بگیرید و برامون بفرستید تا با نام خودتون در سایت تخصصی روبو خلاق به نمایش بذاریم شما دوستان عزیزم رو به دیدن فیلم آموزشی ساخت چراغ قوه با چوب بستنی دعوت می کنیم.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *