خانه » ساختنی انرژی کشسانی » ساخت ماشین کشی خلاقانه

ساخت ماشین کشی خلاقانه

آموزش ساخت ماشین کشی ساده

مقدمه ای از سازه

سلام به همه روبو خلاقی های عزیز. فیلم آموزش ساخت ماشین کشی ساده رو برای شما دوستان در نظر گرفتیم. در زمینه ساخت سازه ها و انواع خودرو های کشی قبلاً نیز چند فیلم آموزشی در سایت تخصصی روبو خلاق به نمایش گذاشتیم. به عنوان مثال ماشین کشی کلاس ششم و دانلود فیلم آموزش ساخت ماشین فرمول یک حرفه ای کشی، نمونه ای از این فیلم­ های آموزشی هستند. شما در فیلم آموزش ساخت ماشین کشی ساده در واقع ساخت یک ماشین کشی پروانه ای رو آموزش می بینین.

ساخت سازه

همان طور که در عنوان این فیلم آموزشی، ساخت ماشین کشی ساده، نیز ذکر شده، ساخت این سازه کشی بسیار ساده و راحت هست. شما دوستان عزیز به راحتی می تونین قطعات و لوازمی که برای ساخت این سازه کشی نیاز دارین رو تهیه کنین. اگه برخی از قطعات موجود در فیلم آموزش ساخت ماشین کشی ساده رو در اختیار ندارین و یا اینکه تهیه آن ها براتون سخته، به راحتی می تونین با خلاقیت خودتون این قطعات و لوازم رو جایگزین کنین. به عنوان مثال به جای استفاده از چرخ های آماده میشه از درب بطری استفاده کرد یا اینکه به جای استفاده از پروانه آماده خودتون یک پروانه پلاستیکی بسازین.

فیلم آموزش ساخت ماشین کشی ساده


نتیجه گیری

به دلیل اهمیت این نوع سازه های کشی و اینکه مفاهیم علمی موجود در این سازه ها بخشی از مطالب و پروژه­ های عملی کتاب علوم پایه ششم می­ باشد، گروه تخصصی روبو خلاق سعی کرده تا فیلم­ های آموزشی متنوعی با محوریت انرژی کشسانی رو برای مخاطبان خودش فراهم کنه. شاید فیلم آموزش ساخت ماشین کشی ساده در نگاه اول خیلی ساده و راحت به نظر برسه، اما نکات علمی بسیار مهمی در این فیلم آموزشی وجود داره که مهمترین آن بحث تبدیل انرژی هاست. در واقع در فیلم آموزش ساخت ماشین کشی ساده،  مبحث تبدیل انرژی کشسانی به انرژی جنبشی آموزش داده میشه.

خب دوستان عزیز امیدوارم این فیلم آموزشی مورد توجه شما قرار بگیره. نظرات خودتون رو راجع به این سازه و سایر فیلم های آموزشی برای ما ارسال کنید. به کانال تلگرام روبوخلاق هم سری بزنید؛ Robokhallagh@.
سفارش ساخت سازه

یک دیدگاه

  1. عالی بود
    ممنونم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *