معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » ساخت زمین فوتبال دستی خلاقانه

ساخت زمین فوتبال دستی خلاقانه

چگونه یک زمین فوتبال دستی خانگی بسازیم؟

سلام به همه روبوخلاقی ها

شاید شما هم مثل من به فوتبال دستی علاقه مند هستید. من امروز تصمیم گرفتم آموزش ساخت یک زمین فوتبال دستی خلاقانه رو براتون در سایت روبوخلاق قرار بدم. ساخت این سازه خلاقانه می تونه به عنوان پروژه ی درس طراحی و ساخت کتاب کار و فناوری شما عزیزان هم محسوب بشه. خب مثل همه پروژهای طراحی و ساخت شما ابتدا باید طرح اولیه مورد نظر و لوازمی رو که در ساخت این پروژه نیاز دارید آماده کنید لطفا سعی کنید از لوازمی برای ساخت زمین فوتبال دستی استفاده کنید که بازیافتی و غیر قابل استفاده برای کارهای دیگه هستند. با این کار با یک تیر دو نشون می زنید هم برای ساخت فوتبال دستی هزینه ای نمی کنید هم اینکه در حفظ محیط زیست یک قدم مثبت بر می دارید.

در ادامه باید بگم اگر واقعا دنبال ساخت یک زمین فوتبال دستی محکم و مقاوم هستید حتما باید به روش هایی که در فیلم ذکر میشه دقت کنید تا آدمک های شما با ضربه های شدیدی که به توپ می زنن از جا خارج نشن. نکته ی مهم دیگه در ساخت این فوتبال دستی دقت در اندازه گیری های بخش های مختلف این سازه هست. خب بیشتر از این شمارو منتظر نمی ذارم و ازتون دعوت می کنم فیلم روش ساخت زمین فوتبال دستی با لوازم ساده و بازیافتی رو مشاهده کنید.

نتیجه گیری:

شما با دیدن فیلم ساخت زمین فوتبال دستی یک نمونه ی ساده ولی عملی از روش های ساخت یک سازه خلاقانه رو تجربه کردید امیدوارم که بتونید با لوازمی مثل چوب، سبد میوه، لوله ی پولیکا و غیره یک زمین خلاقانه ی فوتبال دستی رو درست کنید و در نوروز ۹۵ حسابی با بازی با اون لذت ببرید. منتظر دریافت تصاویر سازه های ساخته شده ی شما هستم.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *