خانه » ساختنی نظامی » ساخت توپ جنگی خلاقانه کاغذی

ساخت توپ جنگی خلاقانه کاغذی

آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی

مقدمه ای از سازه

سلام به همه روبو خلاقی ها. فیلم آموزشی که برای شما در نظر گرفتیم آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی هست. سازه های نظامی همیشه مورد توجه مخاطبان ما بوده و ما تا کنون فیلم های آموزشی مختلفی رو در این زمینه در سایت تخصصی روبو خلاق به نمایش گذاشتیم. به عنوان مثال ساخت منجنیق خلاقانه و آموزش ساخت یک منجنیق حرفه ای نمونه ای از این فیلم های آموزشی هستند که ساخت سازه نظامی منجنیق رو آموزش میدن. اما در فیلم آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی ساخت یک توپ جنگی خلاقانه و قدرتمند آموزش داده میشه.
تاریخچه توپ جنگی
بر اساس شواهد تاریخی موجود، نخستین وسیله ای که به توپ جنگی شباهت داشت در قرن سوم پیش از میلاد و در اسکندریه مصر ساخته شد. در این سلاح جنگی از فشردن هوا برای شلیک گلوله استفاده میکردن. اما نخستین توپی که با باروت پر می شد در سال ۱۱۳۲ میلادی و توسط ارتش امپراتوری هان مورد استفاده قرار گرفت. کم کم توپ جنگی از شرق به غرب راه یافت و حمله مغول ها در قرن ۱۳ میلادی به ایران باعث شد تا مسلمان ها نیز با این وسیله نو ظهور جنگی آشنا بشن.
شرح ساخت سازه
یکی از ویژگی های فیلم های آموزشی سایت تخصصی روبو خلاق، سادگی و کم هزینه بودن ساخت سازه های خلاقانه موجود در سایت هست. فیلم آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی نیز به همین صورت است. برای ساخت این توپ جنگی تنها به چند برگ کاغذ، چند عدد کش و درب بطری نیاز دارین. ساخت این سازه بسیار ساده است و شما عزیزان با مشاهده فیلم آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی در کمتر از چند دقیقه میتونین این سازه خلاقانه و جالب رو بسازین.

فیلم آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی

نتیجه گیری
خیلی از فیلم های آموزشی سایت تخصصی روبو خلاق با وجود ساختار ساده و کم هزینه، نکات آموزشی زیادی رو با خود به همراه دارن. فیلم آموزش ساخت توپ جنگی کاغذی نیز از این دسته از فیلم ها است. شما عزیزان میتونین پس از ساخت این سازه، مسابقات خیلی جالب و هیجان انگیزی بین دوستانتون برگزار کنین. این گونه مسابقات در افزایش سطح دقت و تمرکز شما خیلی مؤثر است. همچنین میتونین برای افزایش یا کاهش قدرت توپ جنگی کاغذی خودتون، این سازه رو با تعداد کش های مختلفی بسازید. توجه داشته باشین که هنگام تست سازه، هیچوقت اونو مقابل هم نشانه نگیرین. امیدوارم از ساخت این سازه لذت ببرید. حتما به کانال تلگرام روبوخلاق، Robokhallagh@، هم سری بزنید.

سفارش ساخت سازه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *