خانه » ساختنی الکتریکی » ساخت تسمه نقاله خلاقانه

ساخت تسمه نقاله خلاقانه

نوار نقاله خلاقانه بسازیم

سلام به همه روبوخلاقی ها

فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۵ رو به همه ی شما دوستان و همراهان همیشگی سایت تخصصی روبوخلاق تبریک میگیم و امیدواریم سال خوبی رو برای خودتون خلق کنید و روزهای خوبی رو همراه با موفقیت بسازید. امروز قصد داریم یه سازه فوق العاده کاربردی و جالب رو بهتون ارائه بدیم شما عزیزان با دیدن فیلم آموزشی ساخت تسمه نقاله خلاقانه می تونین با وسایل ساده و دور ریختنی نمونه کوچکی از تسمه نقاله رو برای خودتون بسازین.

تسمه نقاله چیست؟

تسمه نقاله یا نوار نقاله برای جابجایی وسایل استفاده میشه. ساختار اصلی تسمه نقاله از لاستیک و پارچه هست که دو لایه بالایی و زیرین اون که از لاستیک هست از پارچه محافظت میکنه. پارچه ای هم که برای ساخت تسمه نقاله استفاده می کنن نسبت به وسیله ای که قرار است حمل کنه استحکام داره و با انتقال نیروی کششی لازم باعث به گردش دراومدن پولی میشه.

کاربرد های تسمه نقاله

تسمه نقاله در مکان های مختلف برای جابجایی وسایل مثل انتقال بسته های مواد غذایی و مواد معدنی و همچنین در سالن فرودگاه ها وظیفه ی جابجا کردن ساک و چمدان های مسافران را بر عهده داره. تسمه نقاله باعث راحت شدن کار انسان ها میشه چون کارهای تکراری و جابجا کردن وسایل سنگین رو انجام میده و دیگه نیاز نیست انسان این کارهای سخت رو انجام بده.

شرح ساخت تسمه نقاله

سازه تسمه نقاله خلاقانه ای که امروز براتون در سایت تخصصی روبوخلاق به نمایش میذاریم با وسایل ساده ای مثل چوب، چسب، موتور و وسایل دیگه ای که در فیلم آموزشی ساخت تسمه نقاله خلاقانه مشاهده می کنین.

نتیجه گیری

تیم تخصصی روبوخلاق با ارائه فیلم آموزشی ساخت تسمه نقاله خلاقانه قصد دارد که به شما عزیزان کاربرد ماشین تسمه نقاله و انتقال نیرو از موتور به پولی و جابجایی وسایل هست. امیدواریم از مشاهده فیلم ساخت تسمه نقاله خلاقانه لذت ببرید.

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *