خانه » ساختنی خلاقیت » ساخت بخاری برقی دست ساز

ساخت بخاری برقی دست ساز

بخاری برقی دست ساز

سلام به همه روبوخلاقی ها

با توجه به درخواست شما عزیزان امروز فیلم آموزشی ساخت بخاری برقی دست ساز رو براتون در نظر گرفتیم البته روش های مختلفی برای ساخت بخاری برقی وجود داره و درحال حاضر شما یکی از این نمونه ها رو مشاهده می کنین.

گرمایش الکتریکی ( بخاری برقی دست ساز) چیست؟

منظور از گرمایش الکتریکی فرایند تبدیل انرژی الکتری به انرژی گرمایی هست. در اینجا برخی از کاربرد های گرمایش الکتریکی رو برای شما عزیزان شرح میدیم که عبارتند از بخاری های برقی، آب گرم کن ها و فرآیند های صنعتی اشاره کرد.

شرح ساخت بخاری برقی دست ساز ( گرمایش الکتریکی)

شما عزیزان با دیدن این فیلم آموزشی و با استفاده از وسایلی که در اطرافتون هست می تونین این بخاری برقی دست ساز رو بسازید. البته دوستان عزیزی که برای اولین بار میخوان این سازه رو بسازن باید ساخت المنت بخاری برقی رو با دقت یادبگیرن و سپس ساخت بخاری برقی  دست ساز رو شروع کنن. برخی از لوازمی که برای ساخت بخاری برقی دست ساز نیاز هست رو در ادامه بهتون میگم: المنت، ظرف، سیم و ….

نتیجه گیری:

همانطور که گفته شد شما با دیدن فیلم آموزشی ساخت بخاری برقی دست ساز می تونین با وسایل ساده و دور ریختنی یک بخاری برقی دست ساز در خانه بسازید. باید توجه داشته باشید که این سازه حرفه ای و کاربردیست و شما می تونین با کمی خلاقیت و نوآوری این سازه رو ارتقاء بدید. پیشنهاد می کنم این فیلم آموزشی رو مشاهده کنید. امیدواریم از دیدن فیلم آموزشی ساخت بخاری برقی دست ساز لذت ببرید. منتظر ارسال سازه های خلاقانه ی شما دوستان همیشگی سایت تخصصی روبوخلاق هستم تا عکس سازه هاتون رو با نام خودتون در سایت به نمایش بذارم.

راه های ارتباط با گروه روبوخلاق:

کانال تلگرام روبوخلاق                         Robokhallagh@

اینستاگرام روبوخلاق                          Robocreativity

ارتباط با مدیر روبوخلاق                      Robocreativity@

سفارش ساخت سازه

2 دیدگاه

  1. سلام مدارساخت بخاری آکواریم رو میخوام که دما روبه25رسیدخاموش بشه

  2. جالبه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *