معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » ساخت اسباب بازی برای کودکان

ساخت اسباب بازی برای کودکان

ساخت اسباب بازی برای کودکان

سلام به همه

تا کنون در سایت تخصصی روبو خلاق فیلم های آموزشی زیادی رو برای سنین مختلف به نمایش گذاشتیم. اینبار قصد داریم برای بچه های کوچکتری که با حشرات آشنایی ندارن فیلمی رو ارائه کنیم که نام آن ساخت اسباب بازی برای کودکان هست. حتی شما والدین عزیز نیز می تونین با ساخت این اسباب بازی فرزندانتان را با انواع حشرات، نحوه حرکت و پریدن آن ها آشنا کنین. همچنین می تونین داستان های مختلف از این حشرات رو براشون تعریف کنید و در قالب این داستان ها سعی کنید مطالب جدید و تازه ای رو راجع به این جانواران به فرزندانتان آموزش بدین. یکی از فواید ساخت سازه هایی از این نوع اینه که بچه ها یاد می گیرن چطور با استفاده از لوازم خیلی ساده و دور ریختنی سازه ها و کاردستی های مختلفی که می تونن به شکل انواع حشرات باشن رو بسازن و نحوه حرکت و اندام اون ها رو شبیه سازی کنند و یک اسباب بازی جالب و زیبا برای خود بسازند.

در فیلم آموزشی ساخت اسباب بازی برای کودکان شما با استفاده از وسایل دور ریختنی مثل سنجاق، گیره لباس، درب پلاستیکی و …. می تونین این اسباب بازی ها رو بسازین و فرزندان از پریدن اونها لذت ببرن.

بعد از دیدن فیلم آموزشی شما دو نمونه از اسباب بازی رو یاد می گیرید. اما شما عزیزان می تونین با خلاقیت و نوآوری حشرات دیگه ای رو هم با وسایل دور ریختنی که در خانه دارین بسازین.

امیدواریم از فیلم آموزش ساخت اسباب بازی برای کودکان لذت ببرید و همه شما رو دعوت می کنیم تا این فیلم آموزشی رو مشاهده کنین.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *