خانه » ساختنی الکتریکی » روشی خلاقانه برای ایجاد آتش با لیمو

روشی خلاقانه برای ایجاد آتش با لیمو

آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو

مقدمه ای از سازه

 سلام روبوخلاقی های عزیز. فیلم آموزشی رو براتون در نظر گرفتیم که قطعاً مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. در ادامه فیلم آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو رو مشاهده خواهید کرد که یک روش بسیار خلاقانه و جالب رو برای ایجاد آتش به شما آموزش میده. دوستانی که پیگیر مطالب سایت تخصصی روبوخلاق بودن، چندی پیش فیلم آموزشی خلاقیت در ساخت ماشین الکتریکی با لیمو رو مشاهده کردن. در این فیلم آموزشی چگونگی ایجاد جریان الکتریکی از لیمو آموزش داده شده. اما در فیلم آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو با ابتکاری جدید و خلاقانه، نحوه ایجاد آتش با استفاده از لیمو رو آموزش می بینین.

شرح ساخت سازه

دوستان عزیز همان طور که می دونید روش های مختلفی برای تولید انرژی الکتریسیته و برق وجود داره و مهمترین دستگاهی که با اون میشه برق تولید کرد ژنراتور هست. اما تولید برق طبیعی یا به عبارت دیگر تولید برق میوه ای حوزه جدیدی است که خیلی مورد توجه انسان ها قرار گرفته. در فیلم آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو با استفاده چند قطعه ساده و یک عدد لیمو ترش انرژی الکتریسیته ای تولید میشه که منجر به ایجاد آتش خواهد شد. شاید باور این که میشه با کمک یک لیمو ترش و چند قطعه فلز انرژی الکتریسیته یا آتش تولید کرد برای بعضی از دوستان سخت باشه. اما برای اثبات این ادعا، همه شما عزیزان رو به مشاهده فیلم آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو دعوت میکنیم.

فیلم آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو


 

نتیجه گیری

یکی از اهداف گروه تخصصی روبو خلاق ارائه فیلم های آموزشی هست که جنبه نوآوری و خلاقیت بالایی داشته باشند و بتونن رضایت مخاطبان ما رو فراهم کنند. در فیلم آموزش ایجاد آتش با استفاده از لیمو روشی بسیار خلاقانه و جالب برای ایجاد آتش آموزش داده میشه که شما دوستان خلاق میتونین از تکنیک استفاده شده در این فیلم آموزشی الگو برداری کنین و از اون در سایر آزمایشات و پروژه های درسیتون هم استفاده کنین.

از کانال تلگرام روبوخلاق هم دیدن کنید؛ @robokhallagh.
سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *