معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » دستگاه خردکن کاغذ

دستگاه خردکن کاغذ

دستگاه خردکن کاغذ

سلام به همه دوستان روبوخلاقی

حتما خیلی از شما عزیزان در اداره ها، مخصوصا اداره ی پست دستگاه های خردکن کاغذ رو دیدید  خردکن کاغذ یک دستگاه مکانیکی هست که مورد استفاده برای برش کاغذ و اسناد ازجمله لوح های فشرده و تبدیل کارت های اعتباری به قطعات کوچک و غیر قابل استفاده هست و به طور معمول دستگاه خردکن کاغذ اسناد کاغذی و غیره رو به  صورت نوار و یا به ذرات ریزتر تبدیل می کنه. شما هم می تونین با دیدن فیلم آموزشی دستگاه خردکن کاغذ که توسط تیم تخصصی روبوخلاق در سایت برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شده، با وسایلی که در محیط اطرافتون هست و با به کار گیری کمی خلاقیت می تونین این دستگاه خرد کن کاغذ رو خودتون در خانه بسازید.

شرح ساخت دستگاه خردکن کاغذ

همانطور که در فیلم آموزشی هم میبینید برای ساخت دستگاه خردکن کاغذ از آداپتور ۱۲ ولت استفاده شده تا موتور با قدرت قطعات مورد نیاز رو برش بزنه  و وسایل ساده و ارزان دیگه که  ما در اینجا برخی از این وسایل رو که برای ساخت دستگاه خرد کن کاغذ نیاز دارید تا بتونید یک  دستگاه بسیار کاربردی رو بسازید، بهتون میگیم:

چوب در اندازه های مختلف، چسب، موتور، ارّه و وسایل دیگه ای که در فیلم آموزشی مشاهده می کنید.

تیم تخصصی روبوخلاق از فیلم و عکس سازه های خلاقانه ای که توسط شما دوستان عزیز ساخته شده استقبال می کنه  و با نام خودتون در سایت به نمایش میذاره. امیدوارم از فیلم آموزشی ساخت دستگاه خردکن کاغذ که یک سازه ی فوق العاده حرفه ای و کاربردی هست لذت ببرید و براتون مفید واقع شده باشه. شما دوستان رو به دیدن ای  فیلم آموزشی دعوت می کنم.

فیلم آموزشی ساخت دستگاه خردکن کاغذ

 

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *