معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » دانلود فیلم ساخت ربات پول جمع کن ساده

دانلود فیلم ساخت ربات پول جمع کن ساده

دانلود فیلم ساخت ربات پول جمع کن ساده

 

سلام به همه بچه ی خوب سایت روبوخلاق بچه دوست دارید یه قلک رباتی داشته باشین تا پولاتونو بدین به رباتتون براتون نگهداری کنه؟ خیلی عالیه پس بیاین هرچه سریعتر بریم سراغ درست کردنش.

وسایل مورد نیاز یک مکعب، دوعدد درب بطری، یک عدد قوطی که ترجیحا دربش پلاستیکی باشه (مثه قوطی آناناس که مطمئنم همه ی شما ها خوردیم)، چسب مایع، و رنگ دلخواه

دستور کار مکعب و قوطی که انتخاب کردین را به هر رنگی که دلتون می خواد رنگ کنین بعد از اینکه رنگتون خشک شد می تونید با استفاده از درب بطری که دارید به مکعبتون بچسبونیدو چشمای رباتتون رو درست کنین و با ماژیک براش دهان و ابرو بکشید. بچه ها حالا بیاین بدن رباتتون رو درست کنین برای جلوی رباتتون رو به اندازه یه جای پول سوراخ کنین و روش نقاشی بکشید با استفاده از هر وسیله ی تزیینی برای رباتتون دست و پا بگذارید بچه ها حالا وقتشه که درب پلاستیکی قوطی رو به سر رباتتون وصل کنین یادتونم باشه که باید به پایین سر ربات وصل کنین بعد از اینکه چسبوندین بیاید سر ربات رو به بدنه وصل کنین اینجا دیگه نیازی به چسب ندارید. اینم از قلک رباتی خوشگلتون. در ادامه می تونید فیلم ساخت ربات قلکی رو ببینید. نظر یادتون نره.!


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *