معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » دانلود فیلم ساخت خمپاره انداز دست ساز

دانلود فیلم ساخت خمپاره انداز دست ساز

ساخت یک خمپاره انداز بسیار قدرتمند دست ساز (خلاقیت و رباتیک در صنایع نظامی)

شرح پروژه سلام به دخترا و پسرا: در این پروژه جدید می خواهیم با استفاده از مواد بازیافتی که به راحتی در خانه ها یافت می شوند یک خمپاره انداز بسیار قدرتمند بسازیم. این خمپاره انداز دست ساز با استفاده از انرژی پتانسیل باندهای لاستیکی عمل پرتاب را انجام می دهد و همچنین از یک سیستم ماشه برای انتقال انرژی پتانسیل به پرتابه استفاده می کند. این خمپاره انداز را به عنوان یک طرح نظامی دانش آموزی در قالب یک کار خلاقانه می توان ارائه نمود.

لوازم مورد نیاز دو عدد DVD، دو عدد سیخ کباب چوبی بزرگ، یک عدد سیخ کباب چوبی کوچک، یک عدد قلم، سه عدد چوب بستنی یا معاینه، یک عدد گیره لباسف، کش های لاستیکی، یک عدد درب قوطی، دو عدد گیره، کاتر (دستگاه برش)، چسب تفنگی

این پروژه (دانلود فیلم ساخت خمپاره انداز دست ساز) را بدون نظارت بزرگ ترها انجام ندهید. اینجانب هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از مطالبی که در اینجا بیان شده است، ندارم.

امیدوارم از مشاهده یا دانلود فیلم ساخت خمپاره انداز دست ساز از ما راضی بوده باشید.
سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

2 دیدگاه

  1. سلام چه جوری گیره ی لباس رو سوراخ کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *