خانه » ساختنی خلاقیت » دانلود فیلم خلاقیت و کاردستی (هاورکرافت)

دانلود فیلم خلاقیت و کاردستی (هاورکرافت)

دانلود فیلم خلاقیت و کاردستی (هاورکرافت)

یه سلام گرم به همه ی دوستانی که خلاقیت با وسایل ساده رو دوست دارند و همیشه همراه ما هستند.

با یه کاردستی ساده ولی فوق العاده حرفه ای موافقید؟ لوازم مورد نیاز رو آماده کنید تا شروع به ساخت کنیم.

لوازم مورد نیاز ظرف یک بار مصرف ۲- لیوان یک بار مصرف ۳- آرمیچر ۴-سیم ۵- باطری کتابی یا باطری موبایل ۶- پروانه ۷- چسب حرارتی (چسب تفنگی) ۸- چوب بستنی ۹- پلاستیک فریزر

مراحل ساخت هاورکرافت بچه ها امروز قصد داریم یک کاردستی حرفه ای درست کنیم که هم روی آب حرکت می کنه و هم روی زمین، دو تا اسم می شه برای این کاردستی بذاریم بشقاب شیطون و  هاورکرافت.

شاید بعضی از شما ندونید هاورکرافت یعنی چی، من الان بهتون می گم. بچه هاورکرافت (هوا ناو) وسیله ای هست که می تونه روی آب، خشکی و یا حتی در باتلاق و مرداب نیز به راحتی حرکت کنه. البته اینی که ما می سازیم فقط روی آب و خشکی می تونه حرکت کنه.

حالا متوجه شدید چرا می گم این یه سازه ی فوق العاده حرفه ای هست؟ خب دیگه بریم سراغ ساخت کاردستیمون. ابتدا درب ظرف یک بار مصرفی که داریدو به اندازه ی لیوان و پروانه ای که دارید به شکل دایره برش بزنید. بعد از اینکه برش زدین باید موتورتون را طبق روشی که بهتون در سازه های قبلی گفته بودم به سیم وصل کنید.

حالا می خواهیم موتور رو زیر ظرفمون بچسبونیم، چوب بستنی ای که داریدو موازی زیر دایره ای که بریدید چسب بزنید، طوری که موتور روی اون به صورت عمودی قرار بگیره، چون باید پروانه ی موتورمون از دایره بیرون باشه، بعد از این کار حالا باید لیوان یک بار مصرف رو به اندازه ای که به پروانه برخورد نکنه ببریم و روی ظرف یکبار مصرف بچسبونیم.

در ادامه باید پلاستیک رو زیر ظرف یکبار مصرف بچسبونیم، به طوری که کل سطح زیرین ظرف رو بپوشونه. خب حالا اگه باطری رو وصل کنید میبیند که بشقابتون حرکت می کنه. بچه یادتون باشه این وسیله هم روی زمین حرکت می کنه و هم روی آب.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *