معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » دانلود فیلم آموزشی ساخت یک اسلحه دست ساز(بسیار مهیج)

دانلود فیلم آموزشی ساخت یک اسلحه دست ساز(بسیار مهیج)

دانلود فیلم آموزشی ساخت یک اسلحه دست ساز(بسیار مهیج)

یه سلام گرم به همه ی دوستای عزیزم. باز با یک سازه خلاقانه جدید اومدم. دوست دارید امروز یه اسلحه ی خیلی باحال بهتون یاد بدم تا بتونید باهاش نشونه گیری کنید؟؟ قبل از هر چیز لوازمی که در زیر بهش اشاره می کنم رو تهیه کنید .البته اگه مشکلی داشتین می تونید از طریق  فرم تماس با ما  مشکلتون رو با ما در میان بذارید تا در سریعترین زمان ممکن همکارامون بهتون کمک کنند. در ضمن ما قبلا هم آموزش های مشابهی رو در این زمینه داشتیم (تیرو کمان)که ازتون دعوت می کنم اونها رو هم ببینید.

لوازم مورد نیاز دو عدد ورق A4 ، دو عدد سیخ چوبی، چسب نواری، چسب حرارتی(چسب تفنگی)، کش ماکویی، نی

مراحل ساخت خب بچه ها وسیله ها رو آماده کردین؟ دیدید همه ی این وسایلو توی خونتون دارید. ساختن این اسلحه هم مثل آماده کردن وسایلش آسونه.
یکی از کاغذها رو بگیرید و از وسط تا بزنید و بعد شروع کنید به لوله کردنش، به طوری که یه لوله ی تقریبا کوچیک درست بشه، بعد از اینکه این کار رو انجام دادید با چسب نواری بچسبونید، حالا کاغذ دیگتونو بگیرید و باهاش یه لوله ی بلندتر درست کنید و دوباره با چسب نواری بچسبونید.

حالا باید دوتا سیخ چوبی ای که آماده کردید رو به صورت افقی روی دهانه ی لوله کوچیکتون با چسب حرارتی بچسبونید. بچه ها حواستون باشه دوتا چوبتونو به صورت موازی کنار هم قرار بدید، طوری که نی از وسطش رد بشه حالا کش ماکویی رو که گفته بودم بگیرد و به دوطرفه سیخ چوبی گره بزنید.
بچه ها اگه یادتون باشه برای ساخت تیر و کمان بهتون گفته بودم از کجا می تونید کش ماکویی رو بخرید. خب دیگه داریم به پایان کارمون نزدیک می شیم، بعد از گره زدن کش وقت اینه که لوله ی کوچیکو روی لوله ی بزرگ با چسب حرارتی بچسبونید، تفنگمون آماده شده.

حالا بریم سراغ تیر، بچه ها برای ساختن تیر می تونید هم از نی که الان طرز ساختش رو بهتون یاد می دم، به عنوان تیر استفاده کنید هم از تیرهایی که در ساخت تیرو کمان بهتون یاد داده بودم استفاده کنید، ساخت تیر با نی هم اصلا کاره سختی نیست فقط کافیه به اندازه ی یک سانتی متر داخل نی رو چسب حرارتی بریزید و بعد از اینکه یه مقدار خیلی کم خنک شد دو طرفشو فشار بدید تا یذره جمع بشه. حالا دیگه تیرتون هم آمادست می تونید برید و با دقت نشانه گیری کنید.فقط یادتون باشه هیچوقت با این اسلحه ها همدیگه رو نشانه نگیرید.

نمونه تصویر ساخته شده از این سازه

سازه خلاقانه

با تشکر از دوست خوبم آقای مسعود زینی بابت ساخت و ارسال تصاویر به روبوخلاق

آقای مسعود زینی

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *