خانه » ساختنی تزییناتی » خلاقیت در ساخت پایه نگهدارنده گوشی موبایل

خلاقیت در ساخت پایه نگهدارنده گوشی موبایل

 پایه نگهدارنده گوشی موبایل

دوستان سلام

با فیلم آموزشی ساخت یک کاردستی خلاقانه و زیبا در خدمت شما هستیم. در فیلم آموزشی که در ادامه مشاهده می کنین روش ساخت یک پایه نگهدارنده گوشی مبایل بسیار زیبا آموزش داده میشه. نکته جالب در ساخت این پایه نگهدارنده موبایل، سادگی و در دسترس بودن تمامی قطعات و لوازمیه هستش که برای ساخت این سازه مورد نیاز است. نمونه های صنعتی و آماده این پایه نگهدارنده در بازار موجود هست و می تونین با پرداخت هزینه این نگهدارنده گوشی موبایل رو تهیه کنین. ولی هدف گروه تخصصی روبو خلاق از ارائه این فیلم آموزشی اینه که روش ساخت نمونه ای از این پایه نگهدارنده رو با صرف کمترین هزینه و با استفاده از لوازمی که به راحتی در محیط اطرافتون پیدا میشه، آموزش بده.

در ادامه لوازمی که برای ساخت این پایه نگهدارنده گوشی موبایل نیاز هست رو بیان می کنم:

شش عدد چوب بستنی با اندازه­ های برابر، دو عدد سیخ چوبی به طول ۸ سانتی متر، دو عدد سیخ چوبی به طول ۸.۵ سانتی متر، تکه ای فوم پلاست که قابلیت انعطاف و تا خوردن داشته باشه و چسب حرارتی.

پیشنهاد گروه روبو خلاق به شما عزیزان اینه که از ساخت این سازه الهام بگیرین و با استفاده از لوازم ساده و دور ریختنی که در محیط اطرافتون وجود داره، کاردستی­ های خلاقانه و زیبای دیگری نیز بسازین. می تونین از سازه هایی که می سازین عکس و فیلم بگیرید و برای ما ارسال کنید. همه شما عزیزان رو به دیدن این فیلم دعوت می کنم.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *