معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » خلاقیت در ساخت ماشین کنترلی

خلاقیت در ساخت ماشین کنترلی

 ساخت ماشین کنترلی قدرتمند

مقدمه ای از سازه

دوستان خلاق سلام. با یک آموزش بسیار خلاقانه و حرفه ای در خدمت شما هستیم. فیلم آموزشی که این بار براتون در نظر گرفتیم آموزش ساخت ماشین کنترلی قدرتمند است. دوستانی که قبلاً از سایت ما دیدن کردن و پیگیر مطالب و آموزش های سایت روبوخلاق بودن، چند فیلم آموزشی با موضوع ساخت انواع ماشین ها رو مشاهده کردن. به عنوان مثال فیلم آموزش ساخت ماشین الکتریکی قوی نمونه ای از این فیلم های آموزشی است. اما شما با مشاهده فیلم آموزش ساخت ماشین کنترلی قدرتمند، ساخت نمونه ای متفاوت از این ماشین ها رو آموزش می بینین.

شرح ساخت سازه

یکی از ویژگی های این ماشین الکتریکی با سایر ماشین هایی که فیلم های آموزشی آن ها در سایت روبوخلاق وجود داره، تعداد موتورهای نصب شده بر روی سازه است. همونطور که در فیلم ساخت ماشین کنترلی قدرتمند مشاهده خواهید کرد، این ماشین الکتریکی قدرتمند با چهار موتور ساخته میشه. یعنی هر چهار چرخ این ماشین موتورهای جدا گانه دارند و به صورت مجزا قابل کنترل هستند. نکته قابل توجه دیگه کنترل دست ساز این ماشین پر قدرت هست. در این فیلم آموزشی شما یاد می گیرین که چگونه با استفاده از چند کلید و مقداری سیم، یک کنترل چهار زمانه بسیار خلاقانه بسازین.

فیلم آموزش ساخت ماشین کنترلی قدرتمند


نتیجه گیری

با توجه به علاقه زیاد اکثر مخاطبان سایت روبوخلاق به سازه های حرکتی و انواع ماشین های الکتریکی، سعی کردیم که فیلم های آموزشی متنوعی رو در این زمینه در این سایت به نمایش بذاریم. همونطور که در بالا نیز اشاره شد، فیلم آموزش ساخت ماشین کنترلی قدرتمند از جهات مختلفی با فیلم های آموزشی قبل، متفاوت است. جنبه های نو آوری و خلاقیت بسیار خوبی در این سازه مورد استفاده قرار گرفته که امیدواریم مورد توجه شما همراهان همیشگی روبوخلاق قرار بگیره. نظرات و پیشنهادات خودتون رو راجع به این سازه و سایر فیلم های آموزشی با ما در میان بذارین. در صورت تمایل به کانال تلگرام روبوخلاق، robokhallagh@، هم سری بزنین.

 

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *