خانه » ساختنی خلاقیت » خلاقیت در ساخت ربات های کاغذی

خلاقیت در ساخت ربات های کاغذی

  ربات های کاغذی

دوستان عزیز، سلام

همان طور که میدونید با استفاده از کاغذ، سازه ها و کاردستی های زیادی رو میشه ساخت. برخی از این کاردستی ها علیرغم اینکه ساختشون خیلی سادست، ولی نکات علمی و آموزشی زیادی رو در بر دارن. این سازه های کاغذی برای بچه هایی که در سنین پایین قرار دارند خیلی مناسب هستن و والدین و بزرگ تر ها میتونن با آموزش ساخت این کاردستی ها به بچه ­ها، علاوه بر سر گرم کردنشون، سطح خلاقیت و هنر دست ورزی اون ها رو نیز بالا ببرند. در فیلم آموزشی خلاقیت در ساخت ربات های کاغذی روش ساخت ربات های کاغذی آموزش داده میشه. همان طور که از اسم این کاردستی مشخصه، لوازم اصلی ساخت این کاردستی خلاقانه، کاغذ هستش که شما میتونین برای جالب تر و خلاقانه تر شدن این کاردستی از کاغذ های رنگی و با ضخامت بیشتر استفاده کنین. همان طور که در فیلم آموزشی خلاقیت در ساخت ربات های کاغذی نمایش داده شده شما عزیزان میتونین این ربات های کاغذی خلاقانه و جالب رو در اندازه های مختلف و با شکل های متفاوتی بسازین. اهداف گروه تخصصی روبو خلاق از ارائه این فیلم آموزشی بالا رفتن سطح خلاقیت و نوآوری در کودکان و همچنین آشنایی آن ها با انواع اتصالات، نحوه ارتباط دادن اجزای مختلف یک ربات با یکدیگر و شبیه سازی حرکت ربات های واقعی است.

والدین و بزرگتر های عزیز، میتونین در حین آموزش ساخت این ربات های کاغذی خلاقانه، با پرسیدن سوالات زیر از بچه ها فکر و ذهن اون ها رو به سمت ساخت کاردستی و سازه های بیشتر و حرفه ای تر متمایل کنید.

به نظر شما چطور میتونیم دست و پای این ربات رو به صورت متحرک بسازیم.؟

آیا دوست دارین در آینده کاری کنین که این ربات کاغذی شما حرکت کنه؟

به نظر شما با چه لوازم دیگه ای میتونیم این کاردستی خلاقانه رو بسازیم؟

امیدوارم فیلم آموزشی خلاقیت در ساخت ربات های کاغذی مورد توجه شما قرار بگیره و در صورت تمایل نظرات خودتون رو راجع به این فیلم آموزشی برای ما ارسال کنید.

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *