معماری
خانه » ساختنی رباتیک » خلاقیت در ساخت ربات انسان نما

خلاقیت در ساخت ربات انسان نما

خلاقیت در ساخت ربات انسان نما

دوستان سلام.

گروه تخصصی روبوخلاق در آستانه سال تحصیلی جدید،  ضمن آرزوی موفقیت برای همه شما دانش آموزان عزیز، این نوید رو به شما میده که همانند گذشته تمام تلاش خودش رو در ارتقاء سطح خلاقیت و نوآوری فرزندان این سرزمین داشته باشه. سازه ای که امروز فیلم آموزش ساخت اون رو برای شما ارائه می کنیم خلاقیت در ساخت ربات انسان نماست و جالبه که تمامی قطعات اون از لوازم دور ریختنی تهیه میشه. نکته ای که همیشه ما بر اون تأکید داریم، استفاده از لوازم ساده و دور ریختنی برای ساخت سازه های پیشرفته و حرفه ای هستش. در واقع یکی از اهداف اصلی گروه روبوخلاق نیز توجه به همین نکته است. در فیلم آموزشی که در ادامه مشاهده می کنین روش ساخت این ربات حرفه ای و بسیار شیطون آموزش داده میشه. قطعاتی که شما برای ساخت این ربات انسان نمای خلاقانه نیاز دارین رو باید از دستگاه های قدیمی و خرابی نظیر هارد دیسک درایو (HDD) و سی دی رام خراب تهیه کنین و دیگه شما نیاز ندارین برای ساخت این سازه هزینه ای رو پرداخت کنین.

 تمامی مراحل ساخت و قطعات مختلف به کار رفته در ساختار این ربات انسان نما در فیلم آموزشی به صورت واضح و روشن نمایش داده شده. شما میتونین با دیدن این فیلم، از خلاقیت خودتون استفاده کنین و این سازه رو به شکلی دیگه و با لوازم دیگه نیز بسازین.

 پس حتماً فیلم آموزشی رایگان خلاقیت در ساخت ربات انسان نما رو ببینین و پس از ساخت، نظرات خودتون رو راجع به این ربات انسان نمای خلاقانه برای ما ارسال کنین.


سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *