خانه » ساختنی خلاقیت » خلاقیت با پوست پسته

خلاقیت با پوست پسته

ساخت کاردستی خلاقانه با پوست پسته

مقدمه

سلام دوستان. این بار قصد داریم فیلم آموزشی تحت عنوان ساخت کاردستی خلاقانه با پوست پسته رو برای شما به نمایش بذاریم. با توجه به اینکه در روز های پایانی سال قرار داریم و عید باستانی نوروز داره از راه میرسه، گروه تخصصی روبو خلاق تصمیم گرفته که چند نمونه کاردستی و سازه خلاقانه که مرتبط با این ایام هست رو برای شما عزیزان ارائه کنه. ساخت کاردستی خلاقانه با پوست پسته نمونه ای از این آموزش هاست.

روش ساخت

یکی از جذابیت های عید نوروز خوراکی ها و تنقلات خوشمزه اون هستش. اگر از شما بپرسن که کدوم یک از این خوراکی ها رو بیشتر از همه دوست دارین، خیلی از شماها میگین، پسته. با توجه به اهمیت غذایی این خوراکی خوشمزه و قیمت نسبتأ گرونش چقد خوبه که بتونین حداکثر استفاده رو از پسته های صفره عیدتون داشته باشین و با استفاده از پوست این پسته های خوشمزه یک کاردستی فوق العاده جالب و خلاقانه بسازین. روبو خلاقی های عزیز یکی از ویژگی های ساخت کاردستی خلاقانه با پوست پسته اینه که شما با صرف کمترین هزینه میتونین یک کاردستی فوق العاده جالب برای خودتون بسازین و از اون برای تزیین صفره هفت سین و یا اتاقتون استفاده کنین. دوستان توجه داشته باشین، شما با کمی خلاقیت می تونین کاردستی های خلاقانه و جالب دیگه ای نیز با پوست پسته بسازین و حسابی خودتون رو در تعطیلات عید سرگرم کنین.

فیلم آموزشی ساخت کاردستی خلاقانه با پوست پسته


نتیجه گیری

با توجه به طولانی بودن تعطیلات عید نوروز و اوقات فراغت خوبی که برای شما عزیزان فراهم میشه، گروه تخصصی روبو خلاق سعی میکنه فیلم های آموزشی ساخت سازه ها و کاردستی هایی رو برای شما فراهم کنه که مرتبط با این ایام باشه. نکته قابل توجه در ساخت کاردستی خلاقانه با پوست پسته، سادگی، کم هزینه بودن و مهمتر از آن انتقال این پیامه که میشه با صرف هزینه اندک، سازه ها و کاردستی های بسیار خلاقانه ساخت.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *