خانه » ساختنی الکتریکی » خشک کن دست برقی

خشک کن دست برقی

خشک کن دست برقی

سلام به همه ی روبوخلاقی های عزیز: حتما همه شما عزیزان در رستوران ها، مطب ها و مکان های دیگه دستگاه خشک کن دست برقی رو دیدید. شاید بدتون نیاد که برای خودتون در منزل یک نمونه از این دستگاه رو داشته باشید. امروز ما قصد داریم تا به شما دوستان فیلم آموزشی ای رو نشون بدیم که بتونید در خانه با وسایل ساده  ای که دارید این دستگاه خشک کن دست برقی رو بسازید.

ما اکثرا برای خشک کردن دستمان از دستمال کاغذی و یا حوله استفاده می کنیم. همانطور که می دونید ماده ی اصلی تشکیل دهنده دستمال کاغذی، درختان هستند و با مصرف بیش از حد دستمال کاغذی به ناچار مجبور به قطع درختان زیادی می شویم که این کار معایب زیادی رو به دنبال دارد. پس چه بهتر که به جای اینکه دستمان را با دستمال کاغذی خشک کنیم و برای اینکه بهداشت بهتری هم داشته باشیم از دستگاه خشک کن برقی استفاده کنیم پس بیش از این شمارو منتظر نمیذارم و ازتون دعوت میکنم تا فیلم آموزشی دستگاه خشک کن دست برقی رو ببینید و شروع به ساخت این دستگاه کنید. یادتون نره اصلا دلیلی نداره که شما برای ساخت دستگاه خشک کن حتما از وسایی که توی این فیلم بکار رفته استفاده کنید.

برخی از لوازمی که برای ساخت دستگاه خشک کن دست نیاز دارید رو در شکل زیر مشاهده میکنید:

         

 

اگر برخی از وسایلی که در فیلم آموزشی رو که مشاهده می کنید در اطرافتون موجود ندارید می تونید با وسایل دیگه ای که همین کارایی رو دارن جایگزین کنید.

فیلم آموزش خشک کن دست برقی

یک دیدگاه

  1. سلام اگر ممکنه اموزش ساخت ابزار دیگر را هم قرار دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *