خانه » ساختنی عمومی » ترفندهای نجات تخم مرغ

ترفندهای نجات تخم مرغ

ترفندهای نجات تخم مرغ

سلام به همه روبوخلاقی های عزیز

با توجه به اینکه این روزها مسابقات زیادی درباره نجات تخم مرغ انجام میشه امروز فیلمی رو براتون در نظر گرفتیم که در اون بخشی از ترفند های نجات  تخم مرغ رو نمایش میده و شاید خیلی از شما دوستان عزیز هم دلتون بخواد در این مسابقات هیجان انگیز شرکت کنید اما نمی دونید چه سازه ای برای نجات تخم مرغتون بسازید با فیلمی که امروز در اختیارتون قرار میدیم می تونین برخی از ترفند های نجات تخم مرغ  رو ببینید و اونها رو با وسایل ساده ای که درخانه و یا محیط اطرافتون هست بسازید.

شرح ترفند های نجات تخم مرغ:

شما برای ساخت سازه ای که از تخم مرغتون محافظت کنه، نیاز به برخی وسایل دارید که در ادامه در اختیارتون قرار میدیم. این مسابقات به دلیل استفاده از قوانین فیزیک در ساخت این سازه ، امروزه در بسیاری از مدارس و حتی دانشگاه ها مسابقات نجات تخم مرغ برگزار میشه و دانش آموزان و دانشجویان استقبال زیادی از این مسابقات داشتند. در سازه نجات تخم مرغ از به کار گیری اشکال هندسی و حجم استفاده های زیادی میشه وسازه ای که ساخته میشه باید از استحکام زیادی نیز برخوردار باشه.

برخی از وسایل مورد نیاز برای ساخت یکی از ترفند های نجات تخم مرغ عبارتند از:

سیخ چوبی، چسب حرارتی، کاتر، تخم مرغ

فیلم ترفندهای نجات تخم مرغ

 

نتیجه گیری:

همانطور که گفته شد مسابقات نجات تخم مرغ در دانشگاه ها هم برگزار میشه و چون دانش آموزان و دانشجویان هزینه ی زیادی برای ساخت سازه نجات تخم مرغ  پرداخت نمی کنند استقبال وهیجان زیادی رو نیز به همراه داره. به شما دوستان عزیز که تمایل دارید در این مسابقات شرکت کنین بهتون پیشنهاد میکنیم تا فیلم ترفندهای نجات تخم مرغ رو ببینید. در صورتی که نیاز به مشاوره و یا ساخت سازه رو از طرف روبوخلاق دارید با راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید

ارتباط با مدیریت    robocreativity@

کانال روبوخلاق    robokhallagh@

 

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *