خانه » اخبار » توضیحات مهم اپلیکیشن اندروید روبوخلاق

توضیحات مهم اپلیکیشن اندروید روبوخلاق

سلام

با توجه به اینکه اپلیکیشن اندروید روبوخلاق طراحی شد لازم دونستم برخی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار رو براتون توضیح بدم. این نرم افزار از چند بخش مهم تشکیل شده.

بخش خدمات رایگان:

  1. فیلم های آموزشی سایت روبوخلاق که همگی به زبان خارجی هستن
  2. صفحه تماس با ما و درخواست مشاوره
  3. صفحه سفارش
  4. صفحه درباره ما

بخش پلن ویژه (غیر رایگان):

  1. ایده ها و نمونه طرح های جشنواره های دانش آموزی از جمله جشنواره جابربن حیان، جشنواره نوجوان خوارزمی، جشنواره جوان خوارزمی و جشنواره تبیان که هر چند وقت یکبار به تعداد آن در آپدیت های جدید اضافه خواهد شد.
  2. دسترسی به کتاب های آموزشی روبوخلاق از جمله : کتاب آموزش کوادکوپتر، ترای کوپتر، قایق الکتریکی و ساخت تفنگ بادی قدرتمند که قیمت واقعی این کتاب ها با هم 24800 تومان هست ولی شما با دریافت و خرید این نرم افزار اونها رو به رایگان دریافت خواهید کرد.
  3. فیلم های آموزشی به زبان فارسی (این بخش در آپدیت جدید به نرم افزار آضافه خواهد شد). در این بخش فیلم های محبوب سایت روبوخلاق و برخی از فیلم های مهمی که در سایت وجود ندارد به زبان فارسی در نرم افزار قرار خواهد گرفت.

دوستانی که تمایل به دانلود و خرید اپلیکیشن  اندروید روبوخلاق را دارند می توانند از طریق لینک های زیر از کافه بازار و مایکت نرم افزار روبوخلاق رو دانلود و نصب کنند. البته  عزیزانی که تا بحال با کافه بازار و مایکت کار نکردند  لازمه که ابتدا نرم افزار کافه بازار و مایکت رو نصب کنند و سپس اپلیکیش روبوخلاق رو دانلود کنند.

اگر خودتون میخواهید اپلیکیشن اندروید روبوخلاق را در کافه بازار و مایکت جستجو کنید از کلمات زیر استفاده نمایید.

نام برنامه در کافه بازار: فیلم آموزش دست ساخت ها و ربات ها

نام برنامه در مایکت: طرح های جابربن حیان و خوارزمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *