خانه » ساختنی خلاقیت » اوریگامی قورباغه

اوریگامی قورباغه

قورباغه کاغذی بسازید

سلام به همه روبوخلاقی ها
با توجه به اینکه بچه های کوچکتر هم مخاطب سایت تخصصی روبوخلاق هستن، تصمیم گرفتیم که امروز فیلم آموزشی اوریگامی قورباغه رو براتون ارائه بدیم. همانطور که می دونید بچه هایی که در سنین پایین ترهستن باید اول با سازه های بسیار ساده تر که بدون موتور ساخته میشه رو شروع به ساخت کنن مثال هنر اوریگامی یا همون هنر کاغذ و تا، که قبلا نمونه های دیگه از این هنر مانند اوریگامی جعبه کادویی و اوریگامی پروانه  رو براتون به نمایش گذاشتیم امروز هم اوریگامی قورباغه رو برای شما عزیزان در نظر گرفتیم.

فواید اوریگامی چیست؟

اوریگامی برای کودکان مهد کودک مفید هست که در اون مفاهیم پایه مثل اشکال هندسی، تقارن گفته میشه و باعث تقویت مهارت های چشم ودست میشه، اوریگامی به کودکان صبر، پایداری، پیگیری و خلاقیت رو یاد میده. اوریگامی مثل بازی با الگو برای بچه هاست و خلاقیت اونها رو پرورش میده.

شرح ساخت اوریگامی قورباغه

اوریگامی یه تفریح خیلی خوب هست که به حداقل امکانات و فضا نیاز داره و نتیجه ی کار به سرعت در قالب یه مجسمه کاغذی به دست میاد و همانطور که در فیلم آموزشی اوریگامی قورباغه هم میبینید با وسیله ی ساده ای مثل کاغذ یه قورباغه جالب ساخته و شما هم می تونین با دیدن این فیلم آموزشی برای خودتون یه قورباغه بسازین و یه بازی هیجان انگیز با این قورباغه کاغذی داشته باشین.

نتیجه گیری

تلاش تیم تخصصی روبوخلاق در ارائه ی فیلم آموزشی ساخت اوریگامی قورباغه بالابردن مهارت هماهنگی چشم و دست، آموزش صبر و حوصله به شما عزیزان در ساخت سازه های خلاقانه بوده و امیدواریم کودکان عزیز از دیدن فیلم آموزشی ساخت اوریگامی قورباغه نهایت لذت رو ببرید. تیم تخصصی روبوخلاق منتظر فیلم و عکس های سازه های خلاقانه ی شما عزیزان هست تا با نام خودتون در سایت روبوخلاق به نمایش بذاره. حتما به کانال روبوخلاق هم سر بزنید Robokhallagh@

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *