خانه » ساختنی خلاقیت » اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ

اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ

اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ

سلامی به گرمای تابستان به همه ی روبوخلاقی های عزیز

امروز بعد از مدتها تصمیم گرفتم دوباره مطالب و فیلم های آموزشی هیجان انگیز و جالب برای شما دوستان عزیز در سایت به نمایش بذاریم و بابت این تاخیر از همه ی شما همراهان روبوخلاقی پوزش میطلبم.

این روزها هنر اوریگامی بسیار پر رونق و پر طرافدار هست. فیلم آموزشی اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ به شما یادمیده که چطور با استفاده از کاغذ های رنگی یک دوچرخه بسیار زیبا بسازید. قبلاً در سایت تخصصی روبوخلاق نمونه هایی از فیلم های آموزشی هنر اوریگامی های مختلف مانند: اوریگامی قورباغه ، اوریگامی جعبه کادو و اوریگامی پروانه رو برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم که این سازه ها جزء سازه های مقدماتی اوریگامی محسوب میشن اما کسانی که دوست دارن اوریگامی حرفه ای رو تجربه کنن پیشنهاد می کنم فیلم آموزشی اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ رو حتما ببینن در این فیلم آموزشی از مفهوم بُعد استفاده شده به طور کلی مفهوم کلمه سه بُعدی شامل ابعاد در عرض ، طول و ارتفاع هست.

فواید اوریگامی

هنر اوریگامی باعث تقویت تجسم، سه بعدی یا درک فضای بهتراجسام هست. تقویت هوش کودکان، به این معنا که اوریگامی ترکیبی از هنر و علم هست و به نوعی به هر دو نیمکره مغز مربوط میشه و چون ساخت اوریگامی به هر دو دست نیاز داره به همین دلیل ورزش مغز نیز محسوب میشه.

شرح ساخت اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ

عزیزانی که تمایل دارن با استفاده از کاغذ یک دوچرخه سه بعدی فوق العاده زیبا بسازن فقط کافیه کاغذ های رنگی برای خودشون تهیه کنن. توجه داشته باشید که اگر قصد یادگیری هنر اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ رو دارید باید در این راه صبور باشید و تمرکز داشته باشید.

از شما دوستان عزیز دعوت می کنم تا فیلم آموزشی اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ رو ببینید و امیدوارم از این آموزش نهایت لذت رو ببرید و براتون مفید واقع بشه.

فیلم آموزشی  ساخت اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *