خانه » ساختنی خلاقیت » اوریگامی موشک کاغذی

اوریگامی موشک کاغذی

اوریگامی موشک کاغذی

سلام به همه دوستان روبوخلاقی عزیز

مطمئنا شما هم با کاغذ موشک های زیادی ساختیدو بازی کردید فیلم آموزشی که امروز براتون در نظر گرفتم یک اوریگای موشک کاغذی رو که می تونید با دیدن این آموزش بازی های هیجان انگیزی هم برگزار کنید و لذت ببرید. اکثر بچه ها برای بازی و سرگرم شدن نیاز به اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده ی پرهزینه ای دارن در صورتی که با آموزش دیدن اوریگامی موشک کاغذی علاوه بر این که باعث دست ورزی و تقویت ذهن کودکان میشه می تونن با کمترین هزینه سرگرمی و اسباب بازی فوق العاده جذاب و هیجان انگیزی رو بسازن و از بازی با این موشک کاغذی نهایت لذت رو ببرن.

ممکنه فیلم آموزشی اوریگامی موشک کاغذی برای شما اولیا محترم به خاطر یادآوری دوران کودکی و نوجوانی که موشک های ساده می ساختید و با اون بازی های هیجان انگیز انجام میداد هم جذاب باشه. بد نیست شما عزیزان هم همراه با فرزاندانتان نگاهی به این فیلم آموزشی اوریگامی موشک کاغذی بندازید تا هنگام ساختن موشک به فرزندانتان کمک کنید.

شرح اوریگامی موشک کاغذی

همانطور که میدونید این روزها هنر اوریگامی بسیار طرفدار داره، شما هم می تونید تنها با یک برگ کاغذ این هنر بسیار زیبا رو یاد بگیرید و ذهنتون رو تقویت کنید. اگر هم تمایل دارید تا نمونه های دیگه ی هنر اوریگامی مانند: اوریگامی سه بعدی دوچرخه با کاغذ ، اوریگامی جامدادی ، اوریگامی قورباغه و فیلم های آموزشی دیگه ای که در سایت تخصصی روبوخلاق مشاهده می کنید.

شما دوستان عزیز رو به دیدن فیلم آموزشی اوریگامی موشک کاغذی دعوت می کنم و منتظر فیلم و عکس از سازه های زیبا و خلاقانه ی شما عزیزان هستم تا با نام خودتون در سایت تخصصی روبوخلاق به نمایش بذارم.

فیلم آموزشی اوریگامی موشک کاغذی

 

راه های ارتباط با روبوخلاق:

کانال تلگرام روبوخلاق: Robokhallagh@

اینستاگرام روبوخلاق: RoboCreativity

تلگرام مدیر روبوخلاق:  RoboCreativiy@

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *