خانه » ساختنی تزییناتی » اوریگامی جعبه کادو

اوریگامی جعبه کادو

سلام به همه ی روبوخلاقی های عزیز

مطمئناً همه ی شما عزیزان دوست دارید زمانی که هدیه ای رو برای دوستاتون می خرید با بهترین و قشنگ ترین بسته بندی تقدیم کنید. بعضی از افراد هم از بازار جعبه های هدیه می خرن اما تیم تخصصی روبو خلاق فیلم آموزشی اوریگامی جعبه کادویی رو براتون در نظر گرفته که یکی از مدل هایی هست که به عنوان یه ایده میشه ازش استفاده کرد و به جای خرید جعبه ، با سلیقه و هنر خودتون جعبه کادو رو بسازین.

قبلا در مورد اوریگامی پروانه یک فیلم آموزشی در سایت تخصصی روبو خلاق براتون به نمایش گذاشتیم با این حال توضیح مختصری در مورد فواید دیگه ای از اوریگامی در اختیارتون قرار میدیم.

 اوریگامی ترکیبی از هنر و علمه که به نوعی به هر دو نیمکره مغز مربوط می شه. ساخت اوریگامی به هر دو دست نیاز داره به همین دلیل تمرین اوریگامی ورزش مغز محسوب می شه و با توانمند کردن هر دو نیم کره مغز، به حل مسائل پیچیده کمک می کنه. اوریگامی در عین اینکه در پرورش هوش بچه ها مفید هست، برای کودکان استثنایی و با بهره هوشی کم هم قابل استفاده هست.  در ادامه یکی دیگه از کاربرد های اوریگامی رو برای طراحی و چیدمان منازل و زندگی روزمره هم می تونین از اون استفاده کنین .

از شما دوستان عزیز دعوت می کنم تا فیلم آموزش اوریگامی جعبه کادو رو ببینین. کانال روبو خلاق Robokhalagh@

فیلم آموزش اوریگامی جعبه کادو

سفارش ساخت سازه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *