خانه » ساختنی خلاقیت » آموزش ساخت یک اسلحه خلاقانه با اسپری مو

آموزش ساخت یک اسلحه خلاقانه با اسپری مو

آموزش ساخت یک اسلحه خلاقانه با اسپری مو

سلام دوستان
روبوخلاق تا به حال آموزش های متنوعی رو در زمینه ساخت انواع سازه های نظامی  (اسلحه خلاقانه) در سایت قرار داده. اصلی ترین هدف ما قرار دادن آموزش های ساده و کاربردی هست. اما گاهی اوقات برخی از دوستان از ما در خواست قرار دادن آموزش های که از سطوح بالاتری برخوردار هستند می کنند. به همین منظور روبوخلاق برای جلب رضایت اینگونه از افراد آموزش هایی را در حد متوسط و پیشرفته در سایت قرار خواهد داد که یکی از آنها ساخت اسلحه خلاقانه می باشد..

خب دوستان اسلحه یا بهتره بگم ساخت اسلحه بسیار کار جالب و جذابی هست. اما لطف کنید از این اموزش ها برای انجام کارهای خوب استفاده کنید. خوشبختانه برای ساخت اسلحه خلاقانه آموزش های بسیار زیادی در اینترنت وجود داره. نکته جالب توجه اینجاست که این اسلحه ها رو با انواع لوازم ساده و دور ریختنی اطرافمون میتونیم بسازیم. راستش زمانی که خودم برخی از این سازه ها رو میسازم افکار خیلی جالبی از انسان های اولیه و روش های جالبی که برای ساخت انواع سلاح برای دفاع از خود و یا شکار می ساختن به ذهنم خطور می کنه.

واقعا جالبه، من همیشه اعتقاد داشتم محدویت یکی از اصلی ترین عوامل پرورش خلاقیت هست. به راستی مردم قدیم چطوری شکار می کردند؟ چطوری از خودشون در برابر خطرات دفاع می کردند؟ آیا اگه خدای ناکرده ما جایی گیر بیفتیم و مجبور باشیم برای دفاع از خودمون و یا تهیه غذا یک اسحه بسازیم، میتونیم از پس این کار بر بیایم؟ البته اموزشی که در این قسمت براتون در نظر گرفتم رو نمی شه با لوازم ساده و دور ریختنی ساخت و نیاز به یک سری ابزار داره. اما دیدنش خال از لطف نیست.

در ادامه آموزش ساخت یک اسلحه خلاقانه با اسپری مو را مشاهده خواهید نمود.

راهنمای دانلود

آموزش ساخت یک <a href=

 
سفارش ساخت سازه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *