معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » آموزش ساخت پنکه رومیزی خلاقانه

آموزش ساخت پنکه رومیزی خلاقانه

آموزش ساخت پنکه رومیزی

مقدمه ای از سازه
سلام روبو خلاقی های عزیز. این بار با یک آموزش خلاقانه و جالب در خدمت شما دوستان هستیم. فیلم آموزشی که برای شما در نظر گرفتیم، آموزش ساخت پنکه رومیزی هست. قبلاً هم فیلم های آموزشی مشابهی که آموزشی هایی در این زمینه ارائه می کردن رو برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم. به عنوان مثال دانلود فیلم ساخت پنکه دست ساز با لوازم دور ریختنی  نمونه ای از این فیلم ها است. در فیلم آموزش ساخت پنکه رومیزی، ساخت یک پنکه بسیار ساده و خلاقانه رو آموزش می بینین.
ساخت سازه
همونطور که در فیلم آموزش ساخت پنکه رومیزی مشاهده خواهید کرد، برای ساخت این سازه به لوازم زیادی نیاز نخواهید داشت. جز موتور الکتریکی مورد استفاده در این پنکه رومیزی و باتری استفاده شده، سایر لوازم و قطعاتی که برای ساخت این سازه نیاز دارین رو می تونین از لوازم ساده و دور ریختنی تهیه کنین. یعنی شما با صرف هزینه بسیار کم می تونین یک سازه خلاقانه و جالب داشته باشین.

فیلم آموزشی ساخت پنکه رومیزی

نتیجه گیری
تمام تلاش تیم تخصصی روبو خلاق اینه که با ارائه فیلم های آموزشی متنوع و قابل اجرا و ساخت برای رده های سنی مختلف، رضایت اکثر مخاطبان خودش رو فراهم کنه. فیلم آموزش ساخت پنکه رومیزی، یک فیلم آموزشی ساده و خلاقانه هست که برای بچه های دوره ابتدایی و عزیزانی که در رده های سنی پایین تر قرار دارند بسیار مناسبه. نکته مهمی که در این نوع فیلم های آموزشی وجود داره اینه که شما میتونین از تکنیک هایی در ساخت این سازه ها مشاهده می کنین الگو برداری کنین و این سازه ها رو با سازه های دیگر ترکیب کنین و یک سازه خلاقانه دیگر بسازین. امیدوارم از دیدن فیلم آموزش ساخت پنکه رومیزی و ساخت این سازه لذت ببرین. حتماً از کانال تلگرام روبوخلاق، Robokhallagh@، هم دیدن کنید.

سفارش ساخت سازه

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *