معماری
خانه » ساختنی الکتریکی » آموزش ساخت پایه گردان

آموزش ساخت پایه گردان

آموزش ساخت پایه گردان

سلام به همه دوستان عزیز

حتما شما در فروشگاه های مختلف مانند: بوتیک، موبایل و … برای نمایش و زیبا جلوه دادن برخی از وسایل مهم و با ارزش از پایه های گردان استفاده می کنن. فیلم آموزشی که امروز براتون در نظر گرفتیم آموزش ساخت پایه گردان هست که شما می تونین در اندازه ها و شکل های مختلف این پایه گردان رو بسازید.

هدف اصلی تیم تخصصی روبو خلاق از آموزش ساخت پایه گردان، آشنایی شما عزیزان با ساخت وسیله ای به شکل حرم که دارای استقامت بالا و تمرین در ساخت موتور گیربوکس هست.

در ادامه وسایلی رو که برای ساخت این سازه نیاز هست رو به دوستان عزیزی که تمایل به ساخت پایه گردان رو دارن میگم:

چند قطعه چوب، چرخ دنده بزرگ و چرخ دنده حلزونی، کلید قطع و وصل، باتری قلمی، چسب حرارتی، تلق یا می تونید از پلکسی استفاده کنید. دوستان عزیز توجه داشته باشید اگه وسایلی که در فیلم آموزشی نشان داده می شه در دسترستون نیست، می تونین با خلاقیت خودتون در صورتی که همان کارایی رو داشته باشه از وسایل و قطعات جایگزین استفاده کنین.

امیدواریم فیلم آموزشی ساخت پایه گردان براتون مفید واقع شده باشه شما دوستان رو به دیدن فیلم آموزشی ساخت پایه گردان دعوت می کنم. در صورت تمایل از سازه ای که ساختید عکس بگیرید و برامون بفرستید تا با نام خودتون در سایت تخصصی روبو خلاق به نمایش بذاریم.

سفارش ساخت سازه

درباره ی مارال شکوهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *