خانه » ساختنی الکتریکی » آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی

آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی

آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی از سری آموزش های ساختنی الکتریکی: فیلم آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی: در این پروژه میخواهیم روش آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی کوچک با استفاده از قطعات الکتریکی موجود در منزل را آموزش دهیم. قابل توجه ترین بخش قایق قطعاً حرکت پاروها با سیستم قرقره ساده می باشد که در یک ویدیوی جداگانه شرح داده شده است. در واقع آنچه که انجام شده است انتقال نیروی جنبشی محور موتور به قرقره بزرگ است که هرچه قدرت موتور و سرعت آن بیشتر باشد حرکت پاروها سریعتر می شود. منبع تغذیه استفاده شده یک عدد باتری لیتیوم قابل شارژ است که از روی تلفن همراه برداشته شده است. کنترل کل سیستم با یک کلید، پاروهایی که از سیم هستند و تیغه های آنها از جنس پلاستیک است، انجام می شود. همه این قطعات بر روی پلتفرمی که از دو چوب بستنی ساخته شده است سوار می شوند و در نهایت روی بدنه اصلی قایق سوار می شوند. برای جنس بدنه قایق از قایق های پدالی الگو برداری شده است.

لوازم مورد نیاز آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی: یک عدد باتری موبایل، دو قطعه سیم، دو قطعه پلاستیک، دو عدد چوب بستنی، یک قطعه فوم (در صورت نداشتن لوازم اونها رو جایگزین کنید)

هشدار این پروژه را بدون نظارت بزرگسالان انجام نشود. متذکر میشوم که بنده نسبت به هر گونه سوء استفاده از اطلاعاتی که در این پروژ بیان شده است، هیچگونه مسئولیتی ندارم.

آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی

لطفا پس از مشاهده آموزش ساخت قایق پارویی الکتریکی نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
سفارش ساخت سازه

کانال تلگرام روبوخلاق

درباره ی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *