خانه » ساختنی الکتریکی » آسانسور خودرو با وسایل ساده و دم دستی

آسانسور خودرو با وسایل ساده و دم دستی

آسانسور خودرو

سلام به همه عزیزان

با افزایش جمعیت شهرنشین و افزایش تعداد و تراکم ساختمان ها و همچنین افزایش نسبی افرادی که  دارای خودرو هستند، مسئله ی فراهم کردن پارکینگ برای ماشین ها روز به روز جدی تری شده. افرادی که سازنده ی آپارتمان های هستن به خاطر تامین هرچه بیشتر فضای پارکینگ، تمایل به افزایش تعداد طبقات در فضای زیرین ساختمان ها دارن.

فیلم آموزشی امروز ساخت آسانسور خودرو بر هست که با استفاده از این دستگاه دیگه نیازی به فراهم کردن فضای اضافه برای رفت و آمد ماشین بین طبقات زیرین نیست. شما عزیزان در این فیلم آموزشی نمونه ی کوچکی از این آسانسور خودرو رو یادمیگیرید.

در این فیلم آموزشی آسانسور خودرو از لوازم ساده ای مانند چوب در ابعاد مختلف (همانطور که در فیلم آموزشی مشخص هست)، نی، سیم، موتور گیربوکسدار، چرخ دنده ی شانه ای (همانطور که میدانید چرخ دنده وسیله ای است برای انتقال نیروی دورانی از یک محور به محور دیگه که طی آن مقدار سرعت دورانی و یا جهت چرخش میتونه تغییر کنه. در این سازه ازچرخ دنده ی شانه ای برای تبدیل حرکت دورانی به حرکت خطی استفاده میشه )، چسب حرارتی و …

ممکنه شما عزیزان برخی از لوازمی رو که در فیلم ساخت آسانسور خودرو مشاهده می کنید رو نداشته باشید، می تونید از وسایل جایگزین که همان کارایی رو داشته باشن استفاده کنید. شما رو به دیدن این فیلم آموزشی دعوت می کنم امیدوارم از دیدن و ساخت آسانسور خودرو لذت ببرید.

آسانسور خودرو با وسایل ساده و دم دستی

 

 

4 دیدگاه

  1. سلام ببخشید چرخ دنده شانه ای رو باید از کجا خریداری کرد؟ممنون

  2. ممنومم از محتویات خوب سایتتون.

  3. چه اطلاعات خوب و مفیدی.ممنونم از سایتتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *