معماری
خانه » ساختنی خلاقیت » کشتی تزئینی خلاقانه

کشتی تزئینی خلاقانه

 

آموزش ساخت ماکت یک کشتی تزئینی خلاقانه

سلامی دوباره به تمامی دوستان خلاق. امیدوارم تعطیلات تابستون بهتون خوش گذشته باشه و نهایت استفاده رو از اوغات فراغتتون برده باشین. گروه تخصصی روبوخلاق تلاش میکنه که با ارائه آموزش ­های متنوع و خلاقانه، سهمی در پر کردن اوقات فراغت شما دوستان خلاق داشته باشه. یکی از آموزش هایی که مطمئن هستیم مورد علاقه بسیاری از مخاطبان ما قرار  می گیره ساخت ماکت سازه­ های بزرگ هست.  درواقع در این نوع سازه ها تمامی قطعات و اجزاء سازه های بزرگ در ابعاد کوچک تر شبیه سازی میشه. فیلم آموزشی که در ادامه مشاهده می­کنین ساخت ماکت یک کشتی تزئینی خلاقانه و بسیار زیبا رو آموزش میده. شما برای ساخت این کشتی تزئینی خلاقانه به دقت بالایی نیاز دارین چرا که تمامی اجزاء و قسمت های این کشتی بسیار کوچک و ظریف هستند و اندکی بی توجهی موجب شکستن قطعات میشه. یکی از مراحل مهم ساخت این ماکت، قرار دادن کشتی تزئینی خلاقانه ساخته شده در یک ظرف شیشه ­ای است. با توجه به دهانه باریک ظرف­ های شیشه ای اسکلت و بادبان های این کشتی تزئینی خلاقانه باید به گونه ای طراحی شوند که بتوان در نهایت کشتی ساخته شده را در ظرف شیشه­ ای قرار داد. پیشنهاد می­ کنیم که برای ساخت این کشتی تزئینی خلاقانه ابتدا میز کار خودتون رو آماده کنین، و پس از فراهم گردن ابزارهایی که برای ساخت این کشتی نیاز دارید،ساخت سازه رو با دقت و ظرافت آغاز کنید. برخی از لوازمی که برای ساخت این کشتتی تزئینی خلاقانه نیاز دارین عبارتند از:

تکه ه­ای چوب با ضخامت مناسب، سیخ چوبی با قطر متوسط، نخ.

همه شما دوستان خلاق رو دعوت میکنم فیلم آموزشی رایگان ساخت کشتی تزئینی خلاقانه در خانه رو ببینین و پس از ساخت از سازه خود عکس و فیلم بگیرین و برای ما ارسال کنید.


سفارش ساخت سازه

درباره ی مبین صباغی رستمی

سلام دوست: مبین صباغی رستمی هستم. به دلیل علاقه زیادی که بحث خلاقیت و رباتیک داشتم گروه تخصصی روبوخلاق رو تاسیس کردم تا بتونم به طور تخصصی در این زمینه فعالیت کنم و خدمتی (هرچند هم که ناچیز) رو به علاقه مندان در این زمینه ارائه بدم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی میتونید با شماره 09010693949 تماس بگیرید. لطفا قبل از تماس نام و نام خانوادگی خودتون رو پیامک کنید تا وقت مشاوره براتون در نظر گرفته بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *